Vnouček své babičce musí vykat!

Pff...
11.3.16 12:07

vnouček své babičce musí vykat!

Zdravím Vás maminky
Tato zkušenost, o které Vám ted budu psát není má vlastní, ale i tak mě to zarazilo. Chtěla bych zjistit, jestli jste se s tím už také setkaly.
Za tři měsíce se budu vdávat. Máme 9 měsíční prďolu a máme se dobře. Se svou nastávající tchýní vycházím naprosto výborně. Bere mě jako vlastní a i já jí mám opravdu ráda. No a ta moje tchýně má přítele a ten přítel má syna který má ženu. Doufám, že všichni rozumí :D Ta jeho žena už má syna z předchozího manželství. No a včera jsme byly takhle všechny tři v sauně a ta Gabina (co má toho syna z prvního manželství) se tak nějak rozkecala. A začala o své bývalé tchýni. To, že jí celou dobu ona vykala a nesměla jí říct jinak než paní Šmídová, to bych i tak nějak pochopila. Ale že jí tak musel říkat i ten její malej, to už teda nechápu. Neexistovalo, aby jí řekl babi. Musel jí vykat. Ona nikdy se o něm nezmínila jako o vnoučkovi, ale říkala,,to dítě mého syna." Takže když šla s kočárem a někdo jí zastavil a zeptal se:,,To je tvůj vnuk?" ona odpověděla:,,Ne to je dítě mého syna." Je tohle normální? Já mám vztahy jako z reklamy na ukázkovou rodinu (díky bohu) a nedovedu si představit, že bych tohle měla snášet. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
brko
11.3.16 12:10

Pani vnuka asi nikdy neprijala. Je to smutne.

• Citovat
  • Nahlásit
4847
11.3.16 12:14

@Pff… Normální to určitě není.. a paní Gábina může být ráda, že se od takové tchýně i babičky odprostila :palec:. Teda doufám, že její malý (pokud stále ještě malý je) nemusí jezdit za babičkou alias paní Šmídovou… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
11.3.16 12:15

Mám takovouhle kolegyni v práci, ale tam hraje roli to že si její syn vzal ženu která má již dvě dcerky, bohužel jí dnery musí vykat a oslovovat paní ***** protože ona není jejich babička a její syn není jejich otec ( takže chudinky holky z toho musí mít pochopitelně hlavu v pejru, protože doma mu říkají táto, ale u ní mu říkat táto nesmějí )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
11.3.16 12:15

To je tvůj vnuk?" ona odpověděla:,,Ne to je dítě mého syna." Nechce se cítit stará jako babička.
A co je špatného na tom, že by jí měl vnouček vykat, když si to tak přeje? Vykaním se prokazuje úcta… :nevim:
Třebas herec Juraj Kukura své manželce taky vyká. Pro někoho zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
11.3.16 12:16

Normální to není..asi se necítila na to být babičkou..( některé paní s tím mají problém, že si cítí mladě a ne na babičku, že je to řadí do kategorie duchodcu atd )..nebo prostě neměla jen ráda vnuka no..těžko říct co je jí honí hlavou..to se měla zeptat ta snacha proč to tak vyžaduje od svého vnuka.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
11.3.16 12:17

@Black Cat ano to bych přijala..ale stylem..babi mohla byste atd..ne paní šmídova mohla byste..chudák kluk..bych ho asi k babi moc nepouštěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pff...
11.3.16 12:17

Přitom prý na,,babičkování" už měla věk. žádná mladice. nechápu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6529
11.3.16 12:18
@smurfka píše:
@Black Cat ano to bych přijala..ale stylem..babi mohla byste atd..ne paní šmídova mohla byste..chudák kluk..bych ho asi k babi moc nepouštěla

Jo, mě to tímhle stylem taky připadá přijatelnější. No lidi jsou prostě růůůůůznéééé :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pff...
11.3.16 12:19

@Black Cat To své ženě vyká i Saudek.Ale to jsou umělci, ty to mají hozený jinak

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
11.3.16 12:23

Prosím anonym.
Zažila jsem v minulosti 3× že jsem si našla partnera (už jsem měla z předchozího manželství děti), partner skvělý, ale maminky partnerů zakázali ženu s dětmi, radikálně a udělaly vše co je napadlo, aby náš vztah ukončili. Do takových bojů jsem nešla a naštěstí se to vždy projevilo na začátku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.16 12:23

Tak ale jak pises to neni jeho bio babicka. tak asi normalni, ne? ja treba mamce pritele tykam, ale rozhodne mu nerikam tati.

• Citovat
  • Nahlásit
3743
11.3.16 12:26

Můj otec si vzal ženu, kterou jsme znali, ještě než ji zemřel muž a stejně ji já a moje sestra vykáme. Nikdy nám tykání nenabídla. Vnoučata tak nějak tykají automaticky, ale my vykáme. Její děti mému otci tykaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
11.3.16 12:26
@Anonymní píše:
Tak ale jak pises to neni jeho bio babicka. tak asi normalni, ne? ja treba mamce pritele tykam, ale rozhodne mu nerikam tati.

Nevím jestli je spíš normální vysvětlovat to malým dětem 5 let a 3 roky, ty děti nechápou proč mu u té paní nemůžou říkat tati pokud by jim bylo třeba 15 tak to pochopí, ale takhle malé děti ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pff...
11.3.16 12:29
@Anonymní píše:
Tak ale jak pises to neni jeho bio babicka. tak asi normalni, ne? ja treba mamce pritele tykam, ale rozhodne mu nerikam tati.

Právě že to je jeho bio babička. Psala jsem o jejím prvním manželství

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat