Hubnu, ale málo piju - je to problém?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maca84
Kecalka 315 příspěvků 03.06.19 20:50
Voda a mysl pomuze s hubnutim

Cauky takze hubnu i kdyz porad stojim jen dve kilca dole za 4mesice. centaky tak po jednom.muj problem je voda zkratka pitnej rezim nevypiji ani 0.5litru denne. a moje hlava spis mozek mi furt rika ze jsem tlusta mimochodem 166cm a 76kilo. chtela bych se dostat na max.68-70kdyz to pujde. myslute ze ta voda me brzdi a ten muj mozek… :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8107 příspěvků 03.06.19 20:55

Hubnutí je rozdíl mezi příjmem a vydejem.

vjerunqa
Závislačka 3421 příspěvků 03.06.19 20:55

@maca84 Ano, všechno je v hlavě. Proč nepiješ?

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 03.06.19 20:57

Hubnuti je jasná matematika -
Voda, příjem základních živin a příjem menší než vydej. Pohyb. Nic víc. Není to složité - naopak je to jednoduché. Jen to dodržet.

Kriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 03.06.19 20:58

Proč nepijes? Já bych umřela vypít za den jenom půl litru 8o voda je při hubnutí důležitá, pro tělo celkově, zadelavas si na zdravotní problémy, kdyz už pominu tu estetickou stránku :nevim:

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 03.06.19 20:59

A jinak samotné pití vody ti nepomůže. Musíš mít základní živiny - sacharidy tuky a bílkoviny ve správném množství plus jak jsem psala nižší příjem než vydej a pohyb. Bez toho to nepůjde… když na sobě teď za makas tak v půlce léta /
Konec července můžeš mít na pohodu 70kg

maca84
Kecalka 315 příspěvků 03.06.19 21:01

@vjerunqa nepocituji zizen.dam si caj cerny a kafe a obcas se napiju ale nevypiju ani pul litr za den. nevim zda to ma vliv nebo ne :roll:

maca84
Kecalka 315 příspěvků 03.06.19 21:05

@Lioness34 tak to bych fakt rada ale jak rikam muj mozek je proste silnejsi a ten pitnej rezim.prwd detma jsem mela 64kilo libila jsem se ted jsem jak medicimbal rano se probudim natekla tim ze asi nepiji tak si pripadam tlustejsi.no na to ze mi je 35let tak jsem horsi jak pubertacka

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14852 příspěvků 03.06.19 21:16
@maca84 píše:
@vjerunqa nepocituji zizen.dam si caj cerny a kafe a obcas se napiju ale nevypiju ani pul litr za den. nevim zda to ma vliv nebo ne :roll:

Nastav si upozornění v telefonu a každou denní hodinu vypij sklenici vody

marka123
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 03.06.19 21:29

@maca84 rozhodne vic pit, nutit se, kazdy ma jine potreby, ale pul litru jeste kavy a cerneho caje je malo. Mozna si i telo zadrzuje vodu, kdyz ji ma tak malo, navíc cim vic budete pit, tak tak i zazenete hlad, chute, nenadarmo se rika, ze hlad je prevlecena zizen.
Jinak vas chapu, ja taky nikdy nemam pocit zizne, cely zivot s tim bojuji, musim se hlidat, jinak nepiju. Ale z vlastni zkusenosri vim, že to jde se rozpit. Musite fakt cilene pit vodu, rict si, ze vypiju treba 5 sklenic vody za den, nebo dve flasky a nosit je s sebou. Ze zacatku budete stale chodit curat, telo nebude zvykle, ale pak si zvyknete a uz nebude problem vypit pul litra vody na ex, coz je ze startu nemyslitelne a sama budete pocitovat vic zizen. Muj rani ritual je, vstat udelat si sumive magnezium, caj bylinny, a caro s mlikem, to uz je skori litr tekutin bez kofeinu, driv jsem se byla schopna poprve napit az nekdy pozde odpoledne. Nez odejdu z domu to musim vse vypit, ted uz to neni problem, po prichodu domu nebo kdekoliv vypiji hned sklenici vody, v kavarne ke kave vzdy objednavam redeny dzus, caj nebo vodu s citronem, pred kazdym jidlem vypit sklenici vody. Fakt to jde a je to o zvyku, stejne jako si lze odvyknout od cukru, zmenit sve jakekoli navyky, je to naucene chovani. Jen z pocatku to je slozite. A jakmile to prestanete delat tak se rychle vrátíte k puvodnimu nastaveni-pul litra staci.
Piti vody urcite pomuze hubnuti, jednak telo prestane vodu zadrzovat a pak budete mozna mene jist:D
druha vec je ta psychika, taky jsem nikdy nebyla spokojena se svou postavou, i v obdobi kdy jsem ji mela temer dokonalou, jsem se citila strasne tlusta, ted kdyz se divam na ty stare fotky, kde mam temer o 30kilo min, tak nechápu. Ja uz jsem si priznala, ze holt nikdy nebudu stihla lanka, ale chci se vratit na vahu pred tehotenstvim a pak ideálně jeste 5kg dolu, ale to uz neni tak dulezite. Hlavne byt zdravy a citit se dobre. A taky hubnu strasne pomalu, tak dve kila za mesic, a to mam 20kg nadvahu, takze je co shazovat. Takze hubnuti zdar a bezte se rovnou napit:D

maca84
Kecalka 315 příspěvků 03.06.19 21:33

@marka123 jojo dekuji vam za info. musim to delat vim o tom jde jen o zvyk ktery je snad horsi nez cele hubnuti :lol:

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 03.06.19 21:41
@maca84 píše:
@marka123 jojo dekuji vam za info. musim to delat vim o tom jde jen o zvyk ktery je snad horsi nez cele hubnuti :lol:

Jsi dospěla tak se snaz - ovlivnit to můžeš. Vše je jen zvyk

maca84
Kecalka 315 příspěvků 03.06.19 21:48

@Lioness34 vim ze jsem dospela…ale dela mi to problem no. pohybu mam myslim dost denne naslapu 6km.plus vychazky s detma behani za tim nejmensim 20mesicu…no snazit se budu jen jsem chtela vedet nazor na ten pitnej rezim a tou mysli. ;)

maca84
Kecalka 315 příspěvků 03.06.19 21:49

@Lioness34 treba je to ten problem…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34562 příspěvků 03.06.19 22:01

Zapisuješ si, co jsi vypila? Počítej do pitného režimu i polévky, ovoce, zeleninu, vše obsahuje hodně vody. 0,5 litru je hodně málo, i když ne všichni vypijí to „správné“ doporučené množství. Je to jen orientační číslo, takže když je o něco menší, vůbec to nemusí vadit. Taky je potřeba pít průběžně celý den, ne najednou. Hlava, která ti říká, že bys měla shodit, nemusí být na škodu, pokud ti to nezpůsobuje depresi. Naopak je dobře, že tě bude nutit si hlídat příjem. Řešila bych problém, že se budíš nateklá, to by určitě být nemělo. Nemáš nějaký zdravotní problém?
A samozřejmě závažná otázka, kolik a co jíš? Zkus napsat do této poradny pro rady ohledně správného jídla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama