Voda místo stolice v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.11.21 22:42

Voda místo stolice v těhotenství

Ahoj holky, mam trapný dotaz tak raději anonym.

Jsem 29tt a poslední 2 dny když jdu na wc, tak mi teče trochu voda (bez stolice) - potřebu na velkou nemám. Je to fakt spíš jen voda a velmi velmi málo, takový cvrnknutí spíš :lol: Vůbec nic mě nebolí ani mi není nějak zle. Nevíte čím by. to mohlo být? U dr jsem byla včera a vše ok, ale o tomhle jsem se nezmínila, protože se to stalo včera poprvé a dnes podruhé.

Stravu jsem nijak nezměnila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1486
28.11.21 00:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam trapný dotaz tak raději anonym.

Jsem 29tt a poslední 2 dny když jdu na wc, tak mi teče trochu voda (bez stolice) - potřebu na velkou nemám. Je to fakt spíš jen voda a velmi velmi málo, takový cvrnknutí spíš :lol: Vůbec nic mě nebolí ani mi není nějak zle. Nevíte čím by. to mohlo být? U dr jsem byla včera a vše ok, ale o tomhle jsem se nezmínila, protože se to stalo včera poprvé a dnes podruhé.

Stravu jsem nijak nezměnila.

A není to voda z pochvy?
To mě napadá že třeba plodová voda..
Každopádně bych určo aspoň doktorce zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
28.11.21 22:54

To se mi nejak nezda, jako voda z konecniku? To je jako skoro nemozny a stolice v mezicase byla? prujem bys asi poznala zejo, nebo to ze se partner spletl :lol: tipuju taky nejaky vytok (nemusi byt primo plodovka) nebo oslabene sverace moc trubice :nevim: dej vedet az na to prijdes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat