Voda pro nekojené miminko ve vedrech - kolik?

2414
15.6.13 21:08

Voda pro nekojene miminko ve vedrech - kolik ?

Dobry vecer,

prosim o radu kolik vody muze vypit dvoumesicni nekojene miminko v techto vedrech? A dava se prubezne behem dne, nebo pred krmenim?

Moc dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10365
15.6.13 21:15

Dávala jsem mezi krmeníma, před ne, aby pak normálně vypila dávku. Když spala, tak spala, kvůli vodě jsem nebudila. Zhruba 20-30ml, někdy vypila hned, jindy nechtěla vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6775
15.6.13 21:16

Veškerou vodu mi plivala. Přežila v loňských vedrech i bez ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
15.6.13 21:17

Davala jsem sice u starší, ale průběžně během dne, jí předpokládám nejdřív po 3 hodinkách, v tomhle horku bych dávala klidně mezi tím, kdykoli bude ochotná pít :) a kolik, no, myslím, že ti moc nevypije, prostě kolik bude chtít… nebo máš zkušenost, že pak odmítá mlíko? pokud hodně spí, tak kdyžtak trochu chlaď vlhkým kapesníkem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
15.6.13 21:17

@ne-silenamatka malá mi v 2 měsících pila za den cca 150ml čaje a ted ve 4 3× po 125ml. taky dávám mezi krmením nikde né před

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54123
15.6.13 21:25

Dávám podle chuti, kolik si vypije té vody, malý si řekne sám kolik potřebuje někdy 150 ml, někdy i víc.
Mléka vypije denně kolem 900-1000ml.
Taky dávám mezi jídly někdy chce trošku vody i po jídle.
Asi je to individuální, řiď se potřebama svého dítěte :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6791
15.6.13 21:28
@brumi píše:
@ne-silenamatka malá mi v 2 měsících pila za den cca 150ml čaje a ted ve 4 3× po 125ml. taky dávám mezi krmením nikde né před

Mně pije syn taky takhle hodně… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
15.6.13 21:30

Náš malej vypije ted v sedmi měsících ani ne 150 a to to musí mít teplé. Studené ani nepotáhne… :nevim: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
6853
15.6.13 21:35

@Tereza1986 však to je moc dobře :) ta starší má zase opačný problém vypije za den mín než ta malá a to má 6 bojejeme už od narození, tekutiny to je prostě boj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629

Me skoro 6 mesicni pije docela malo, proste nechce..ale jinak nabizim ovocny caj pro kojence behem vychazek, zapije trochu odpoledne prikrm a pred spanim vytahne po kasi jeste 100ml…proste zkusim, chce - nechce :nevim: UM mimo prikrm da tak 450ml za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054

Dcera mi vodu pije mezi jídlem vypije jí tak 200ml denně, ale ona je naučená na vodu od porodnice. Má šelest a 5× denně jí kontrolovali poslechem a sestra dávala, aby neřvala vodu ze stříkačky při poslechu takže první co pila byla voda. MM až 3den. Vodu chce pořád jinak mlíčka se taky neupejpá máme v 5m 7kg :mrgreen: Prvorozená mi vodu nepila nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
15.6.13 21:44

Moc dekuju - syn jeste vodu nemel a nebyla sem si jista jestli neni/je nejaka „doporucena“ denni davka - zitra toho myho cintu prubnu a uvidim jak mu bude pripadne nebude smakovat :)

Jeste jednou moc diky i za upozorneni ze ne pred jidlem(!) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
15.6.13 21:46

@ne-silenamatka také mu můžeš klidně udělat fenyklovej čaj, nebo podobný těch čajíku pro prcky je mnoho, některé děti čistou vodu odmítají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
15.6.13 21:50
@brumi píše:
@ne-silenamatka také mu můžeš klidně udělat fenyklovej čaj, nebo podobný těch čajíku pro prcky je mnoho, některé děti čistou vodu odmítají

JJ_ten mam - hystericky sem ho koupila uz cestou z porodnice, ale syn na prdiky netrpi, resp. vyresili sme tento problem s kapickami Sab Simplex, tak nevim, jestli to neni zbytecny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ikyki
15.6.13 21:51

Naše ve 2 měsících vypije ve vedrech 120 ml za den, dávám ji ho pořád když chce napije se když ne vyplivne ho…k té čisté vodě, někdo to sladí glukopurem aby to dětem chutnalo, já dám radši ale čaj ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat