Voda v koleni

421
29.1.20 11:20

Voda v koleni

Mám dotaz.Jak často vám můžou vytáhnout vodu z kolene? Dnes mě vytáhli 40ml a už teď mám pocit, že to tam mám zas :( Koleno mám oteklé a pobolívá. Minulý týden mě dal dr.na ortopedii obstřik, ale rtg mi nechtěl zatím udělat, že prý až příště :pocitac: Na kontrolu mám jít až za týden. I tak mě to dnes řekli na chirurgii. Mám vydržet i když bude koleno zase oteklé? Úraz jsem neměla, ale koleno mě bolí už asi měsíc, luplo mě v něm a od té doby jsem nemohla udělat dřep a i při chůzi bolelo.Voda se mě v něm začala dělat až po oné injekci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2024
29.1.20 12:15

Ten týden bych pockala. Jestli ti to znovu hned oteklo, tak tam bude nějakej problém. Já jsem to tak měla když sem měla boreliozu, ale u tebe to bude spíš pretrhlej vaz nebo něco když ti tam kruplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 12:21

Spis bych to vydela na utrzeny meniskus. Kdyby to byl vaz, byla by tam krev. Mela jsi dostat ortezu, berle a na nohu vubec nedoslapovat. Lezet a noha nahore.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
29.1.20 12:40

Na berle jsem se ptala a prý mám být bez nich, taky bych to logicky raději odlehčovala :nevim: Ani ledovat prý nemusím, nic mi v podstatě neporadili!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2024
29.1.20 12:53
@werakla píše:
Na berle jsem se ptala a prý mám být bez nich, taky bych to logicky raději odlehčovala :nevim: Ani ledovat prý nemusím, nic mi v podstatě neporadili!

No tak podobnyho ortopeda sem byla taky. Byla sem u něho 3× a pokaždé že se mu to nezdá, ze je ta voda zakalena ale nic s tím neudelal. Až mě nasi vzali do nemocnice a tam si mě okamžitě nechali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 13:19

Tak jestli mas berle, tak si je vezmi. Studeny, nohu nahore. Je jasny, ze jestli je tam neco utrzenyho a ty na tom budes chodit, tak jak se to drazdi, tak se bude ta voda delat pirad. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1541
6.2.20 06:09

Muži se udělala voda v koleni a trochu ho bolelo. Na ortopedii. Mu ji vytáhli. Během tří týdnů tam byl zas koleno bolelo a opět otok. Ortoped opět vytáhl vodu a poslal hej rovnou pod kudlu… Utržený meniskus. Pokud by to byl vaz nebo nějak zhmozdeno byla by tam krev. Takže jedině rtg tam by utřený vaz či zhmozdeni bylo vidět.. Pokud je to meniskus nepůjde to povětšinou vidět ani na sonu v tomto případě pomůže jen artroskopie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama