Voda vytéká po vaně,zvýšená sekrece

Anonymní
11.7.15 10:05

Voda vytéká po vaně,zvýšená sekrece

Ahoj holky, přejí pro začátek krásný víkend :kytka:
Mám dva dotazy:
1.Jsem po třech porodech a rodila jsem přirozeně všechny, naposledy před dvěma lety a když se koupu, tak prostě do pipiny mi vnikne voda a když si stoupnu, tak něco odteče a ten zbytek bud vytlačím nebo musím zakašlat, jsem ztoho zoufalá, chápu že nejsem sevřená jako dřív, ale určitě to má nějaký řešení co s tím, snažím se cvičit posilovat pánevní dno ale nepomáhá to, poradíte?
2.Při třetím těhu trpím zvýšenou sekrecí při sexu, ale je to opravdu moc a otravuje nám to opravdu život, funguje to asi tak, že partner do mě vstoupí, pl minuty ani ne to děláme a musíme se komplet uřít s ručníkem, pak chvilku zase a tak je to třeba 3krát dejme tomu za pětiminutovou soulož :twisted: V těhu jsme to řešili na gyndě, prý je normální v těhu zvýšená sekrece, po porodu to šlo ale během pár týdnů to tu zase bylo, vím že to mám zase řešit na gyndě ale strasně se stydím, chci vědět jestli to někdo měl nebo to také má a jak jste to řešili, na výtoky a záněty netrpím, na gyndě jsem byla před 2mi měsíci dělal mi stěry, naprosto všechno v pořádku.
Inko děkuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
11.7.15 10:18

Pokud v pochvě nemáš žádné bakterie ani kvasinky, tak to neřeš, prostě se musís smířit s tím, že to tak je, buď ráda, lepší než používat lubrikant :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.15 10:19

Já mám streptokoka a výtoky příšerné. Jenže gynekoložka říká, ať to neřešim, že pochva je plná bakterií. A tím výtokem se čistí, tak to hold neřešim.

• Nahlásit
  • Citovat
7385
11.7.15 11:26

Vetsi pochvu jsem mela po druhem porodu, ted je to vice nez rok a pul a jsem zase jako drive, je potreba posilit panevni dno. ta druha vec- neni mozny unik moci? natvrdo zajdi na gyndu a porad se s dr, reseni to mit bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 11:40

Mě jen napadlo- neměla jsi při těch porodech nějaké větší poranění?
Kamarádce se po větším šití a špatném zhojení udělala píštěl- v jejím případě to bylo spojení mezi močovou trubicí a pochvou a neustále jí pochvou protékala moč.
Bylo to řešeno chirurgicky a už je bez problému.

• Nahlásit
  • Citovat
5534
11.7.15 11:53
@Anonymní píše:

První problém mám taky, i jsem to tu řešila a to jsem po jednom dítěti, poporodní poranění tak střední. Dostalo se mi odpovědi, že je to normální a některé to tak měly ještě před porodem. Jako zakašlat nemusím, ale někdy i X min. po vykoupáním cítím jak ze mě trochu vody vyteče. :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 15:58

Moč to určitě není, radči zajdu na tu gyndu a budu více cvičit, po třetím porodu jsem měla tedy vetší poranění, natrhla mě malá úplně až k zadku. Předtím ty dva porody, jen pár stehů a ta zvýšená sekrece nám dost otravuje sex, jsem ráda teda že nemám opačný problém ale kdo nezažil nepochopí, je to hrozný.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama