Voděodolné samolepky na poštovní schránku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 20.07.18 22:56
Voděodolné samolepky na poštovní schránku?

Milé maminky, ráda bych oživila na chatě kovovou pošt. schránku nějakými vkusnými samolepkami (ne dětské, žádné postavičky atd.,spíš decentní neutrální motiv).Sama si na schránku malovat netroufám, upřednostním samolepky,vodě­odolné.Ráda bych z časových důvodů koupila v eshopu.Zatím jsem marně něco vhodného googlila. Poradí prosím někdo? Schránka má světlou, takřka bílou barvu. Děkuji moc :kytka:!!!

Reakce:
maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 20.07.18 23:28

prave jsem sehnala dik

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Vondráčková komentuje aférku s mladým elektrikářem

Lucie Vondráčková (38) se v Kanadě nestačí divit. Podle bulvárního webu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >