Reklama

Voděodolné samolepky na poštovní schránku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 20.07.18 22:56
Voděodolné samolepky na poštovní schránku?

Milé maminky, ráda bych oživila na chatě kovovou pošt. schránku nějakými vkusnými samolepkami (ne dětské, žádné postavičky atd.,spíš decentní neutrální motiv).Sama si na schránku malovat netroufám, upřednostním samolepky,vodě­odolné.Ráda bych z časových důvodů koupila v eshopu.Zatím jsem marně něco vhodného googlila. Poradí prosím někdo? Schránka má světlou, takřka bílou barvu. Děkuji moc :kytka:!!!

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 20.07.18 23:28

prave jsem sehnala dik

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama