Vodička z pochvy a křeče v 39tt

341
18.7.19 07:52

Vodicka z pochvy a krece v 39tt

Ahoj holky dneska jsem 39+1tt a od vecera mi tece z pochvy takova vodicka a mam krece v pochve jako by me mala tlaccila na mocak. Je ted rano a porad.. Kalhotky mokre (plodovka mi snad nepraskla to si myslim ze by vypadalo jinak), jinak co jsem se ted rano utrela, zas uplna mokrost a pichani v pochve. Co to muze byt? TP 23.7. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
18.7.19 07:54

Proč myslíš, že by plodovka vypadala jinak? :think: Mně když praskla voda, tak to nahlas luplo, i jsem to cítila. A pak pomaličku odtíkala.

Být tebou, zajdu si na test. Myslím, že se dá koupit i v lékárně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8860
18.7.19 07:55

Plodová voda může odcházet po troškách, nemusí odtect najednou. Jinak by to mohl být porod :D :lol: tedy, jeho začátek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
18.7.19 08:03

Taky mi odtékala voda postupně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
18.7.19 08:06

Takze by to mohla byt plodovka? Ja vubec nevim jsem prvorodicka, nemuze to byt nebezpecne? Kdyz jsem nesla do porodnice jeste kdyby to plodovka vazne byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
18.7.19 08:10

@Deňa1995 Vem si vložku (nějakou obyčejnou, třeba poporodní, ve které není takový ten gel) a jeď do porodnice, oni vložku otestují, zda je to plodovka. Nejspíše začínáš rodit :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
18.7.19 08:43

Taky mi tekla postupně a musí se do porodnice. Už si tě tam nechají kvuli riziku infekce. Vem si porodní vlozku a au bude mokrá, tak ještě do. porodky, udělají test a vem si už věci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
18.7.19 10:05

Tak jsem doma. Plodovky mam pry dost, ze nema pocit ze by to byla plodovka tak nevim. Prej kdBy zas neco vyteklo mam prijit zas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama