Vodnatý průjem 2měsíční miminko

Anonymní
8.7.20 16:30

Vodnatý průjem 2 měsíční miminko

Ahojda maminky, předem se omlouvám za foto, které sem přidám, ale potřebuji poradit. Malý má příští týden 2 měsíce a od porodnice jsme na UM BEBA COMFORT. Nikdy neměl problém s kakáním, ale poslední 3 týdny má problém se vykakat, a teď asi 4 dny mi kaká vodnatý zelenožlutý průjem až je to pěnovité. Máte s tím některá zkušenost, že by jste mi něco na to poradily? Nebo mám zítra volat doktorovi? Díky za odpověď :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

122
8.7.20 17:00
@Anonymní píše:
Ahojda maminky, předem se omlouvám za foto, které sem přidám, ale potřebuji poradit. Malý má příští týden 2 měsíce a od porodnice jsme na UM BEBA COMFORT. Nikdy neměl problém s kakáním, ale poslední 3 týdny má problém se vykakat, a teď asi 4 dny mi kaká vodnatý zelenožlutý průjem až je to pěnovité. Máte s tím některá zkušenost, že by jste mi něco na to poradily? Nebo mám zítra volat doktorovi? Díky za odpověď :palec:

Nepřijde mi to jako prujem, z UM jsme taky meli obcas neco takoveho :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
8.7.20 17:02

Ano, volat doktorovi. Škoda říkat, že jste měli volat už před těmi čtyřmi dny. Kaká častěji než obvykle? Nebo naopak málo? Může to být nějaký vir (u nás podobně vypadaly rotaviry a adenoviry), zažívací problém nebo nějaká nesnášenlivost.
Problém vykakat se miminko může mít, ale průjem u takhle malého miminka bych teda rozhodně řešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
8.7.20 23:18

Mrňous když byl takhle maličký, měl sem tam také nazelenalá hovínka a řídká pořád, vždyť do sebe pořád ládoval mléko, jak taky ne ;) tři týdny problémy s kaděním bych tedy také řešila, protože ve spojení s tou zelenou, to asi nebude jen tak. A taky ho musí hrozně bolet bříško, zítra bych šla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama