Reklama

Vodnaty průjem, co na něj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 14:42
Vodnaty průjem co na něj?

Dobrý den prosím o radu. Od včerejška mám průjem. Začalo to kasovitou stolici a od včerejšího odpoledne v podstatě jen vylučuju žlutou vodu. Pijí černej čaj a jim piškoty a suchý rohlíky. Teď jsem si dala pytlík smectu. Za jak dlouho můžu dalsi? Ještě beru enterol ale nepozoruju žádný zlepšení. Chodím třeba 30× denně trpím na hemeroidy takže zadek si to taky užívá. Teplotu nemám jen je mi trošku soufl od žaludku. Zítra máme jet na dovolenou tak jsem z toho nešťastná. Kdy byste sli na pohotovost? Nechci tam být za blba.diky všem

Reklama

Reakce:

Teresa.p
Kecalka 252 příspěvků 17.08.18 14:49

dala bych si jeste smectu. vzdy mi pomohla, ale az treba druhy sacek. za jak dlouho se muze dat dalsi z hlavy nevim-urcite je to v letaku. pokud udrzis ten caj a nezvracis tak by to melo byt ok. na pohotovosti stejne moc nepomuzou a
doporuci dietu a leky. (max kdybys zvracelama byla dehydratovana tak te daji na infekcni a tam chytnes jeste neco jineho)spis nez piskoty si udelej ryzi s mrkvi. na nevolnost coca-colu po lzickach. nejsi nervozni z dovolene? hemeroidy namazat dubovou kurou gel nebo Faktum a po kazde stolici sprchovat studenou vodou. at je brzy lip.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 17.08.18 14:51

Já teda na průjem používám černé uhlí. Je šetrnější a během půl dne opravdu funguje :)

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 14:55

Právě že v letáku to není jen že 6 denně maximálně. Nervozita to nebude chytlo mě to včera den předtím jsem byla na víně tak nemůže to být z toho?

Teresa.p
Kecalka 252 příspěvků 17.08.18 14:59

z alkoholu se taky vzdycky pos***, ale
ne 30 krat…tu dalsi smectu bych si dala tak zamdbe hodky klidne. ono je to prirodni jil pokud se nepletu takze se nejak nepredavkujes.

čarodějka1311
Kecalka 480 příspěvků 17.08.18 15:16

Kup si Tasectan, nedám na něj dopustit. Je to mnohem příjemnější než Smecta, fuj. Zabírá někdy už po prvním prášku, nejpozději po druhém (druhy se bere cca 4 hodiny po prvním), pak z něj není zácpa, fakt je super.

Jasmina81
Kecalka 210 příspěvků 17.08.18 15:26

Zašla bych si v pondělí na výtěr, teď mi vyšel campylobacter, :? A to jsem na hygienu ras , jak je prujem žlutý nebo zeleny je to virového původu, beru živočišné uhlí a mám dietu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 15:59

To vypadá na něco bakteriálního. Dcera měla podobný průjem, ale vůbec ne tak často, šla třeba 6× za den max. a z výtěru jí vyšla salmonelóza. Ještě dr. říkala, že to bude viróza, ale pro jistotu, že výtěr udělá.

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 16:19

to tak jedině někam na pohotovost, jedeme na dovolenou. Dali by mě tam vůbec něco jiného než běžné léky?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 16:24
@luckyhorse píše:
to tak jedině někam na pohotovost, jedeme na dovolenou. Dali by mě tam vůbec něco jiného než běžné léky?

Nedají na to nic. Na pohotovost je zbytečné chodit. Jedině by udělali ten výtěr, ale výsledky jsou až tak za tři dny. Akorát bych se bála, jestli někoho nenakazíš.

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 16:36

Jedeme mimo civilizaci a děti jsou u babičky tak snad to bude ok. Jedine by to chytil manžel

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 16:38

@luckyhorse tak to jo, já myslela, že jedeš s dětmi.

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 16:56
@Anonymní píše:
@luckyhorse tak to jo, já myslela, že jedeš s dětmi.

No doufám že to za ten den nechytli a nevezou to k babičce :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >