Vodnatý puchýřky na obličeji?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 21:17

Vodnatý puchýřky na obličeji?

Hezký večer,
setkali jste se někdo s tímto? Viz fotka(foto je z internetu, mam to stejně)..
Už asi po 4 se mi za poslední dva měsíce udělá červený zarudlý flek a potom den/ dva na to puchýřek naplněny vodou/někdy hnisem..mam problematickou plet a trpim na občasný akné, v lete se mi plet ale zhoršila a dostala jsem masticku s antibiotikama, docela zabrala, mažu sem tam pořád, ale začaly se mi prave delat občasně tyhle puchyre, na kožním mi udělali ster a našli 3bakterie, ale antibiotika jsme nepredepsali, protože když prisly vysledky, plet byla už zahojená a teď bohužel nanovo… teď se mi to udelalo v intervalu po necelých 14 dnech, samo to praskne za 2 dny, pak strup, pod nim červený flíček, který bledne, sice se ro samo zahoji, ale neustále se mi to děla, v životě se mi tohle neudělalo, rovněž mi kožní řekla, ze ta plet je antibiotikama oslabena a pak když je nějaké místo od pupínku zanícené, zanese se tam bakterie a vznikne tohle, v pondělí si jeu pro ty antibiotika na zahubení bakterii, snad to pomuze..mate s tím někdo zkušenost? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2723
23.10.21 21:25

To je opar ne? Na to používám tea tree. Děti ho nesnesou, těm to mažu sudocremem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6315
23.10.21 21:27

To vypadá jako opar. Koukni na bactoral. Dceři opary zmírnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
23.10.21 21:35

Pásový opar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
23.10.21 21:57
@Nuspik píše:
Pásový opar

Je to tak, pasový opar. Nic příjemného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
23.10.21 22:10

Já bych taky řekla opar, ale přijde mi divné, že by to nepoznali na kožním 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 06:48

@Midaku no kožní prave říkala, ze to být opar muže, tak jsme udělali ster a tam vyšly nějaký bakterie, který prej ani moc nezna..hlavně se mi to udělá cca každých 14 dni, a za par dni se to vyhojí..nechapu to :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 06:49

@Kolicek95 já když jsem tam byla, tak už to tam byl bohužel jen strup..udelalo se mi to v patek, přes víkend prasklo a v pondělí strup

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat