Vodnatý výtok a 18 dní zpoždění

Anonymní
5.4.17 07:15

Vodnatý výtok a 18 dní zpoždění

Ahoj holky, na konci prosince 2016 jsem vysadila antikoncepci, po které jsem dostala klasickou pseudomenstruaci asi po 3 dnech, a potom jsem čekala kdy se dostaví ta pravá. Asi po měsíci a půl přišla, takže jsem byla ráda. Od vysazení s partnerem souložíme bez ochrany, jelikož bychom chtěli miminko, ale netlačíme na to, takže do mě neejakuluje pokaždé. Teď už mám však 18 dní zpoždění, test jsem si ještě nedělala, protože si myslím, že se tělo ještě stále ustaluje po vysazení HA, takže může MS přijít kdykoliv, ale přesto přemýšlím, jestli bych nemohla být těhotná. Test si udělám tedy dnes, nebo zítra, každopádně občas mívám lehounkou bolest v podbřišku jako bych to měla dostat, jinak na sobě nepociťuji nějaké těhotenské příznaky. Akorát každé ráno po probuzení mám celkem silný výtok, spíše vodnatý, bílý, krémový, bez zápachu. A pak ze mě vyteče ještě asi 2× za den. Léčila jsem se na kvasinky Entizolem. Jde mi spíše o to, zda bych opravdu mohla být v tom. Děkuju za každou odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5638
5.4.17 07:16

Ach jo, jak to mame vedet? Udelej si test a nespekuluj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 07:20

Toť otázka :mrgreen:
Jasně, že můžeš být těhotná, když souložíte bez antikoncepce. Jinak že jsi netestovala ani 18 dní od zpoždění, to jsi docela rarita, většina holek testuje jak divá.
A test si klidně udělej, pokud jsi v tom, tak už se jistě něco ukáže. Bílý hlen se objevuje pravidelně po ovulaci až do menstruace, takže to mnoho neznačí.
Může to být cokoliv, těhotenství, hormonální bouře po vysazení antiko, opozděná ovulace, a tím pádem posunutá menstruace, koneckonců klidně i nějaká drobná cysta.
Já osobně bych si udělala test a pokud by byl negativní, počkala bych do dalšího termínu MS, a teprve pokud by ani ta nedorazila, tak zašla za doktorkou… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 07:25

Těhotná být můžeš ;) udělejte si test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11829
5.4.17 08:04

Taky nechápu, proč místo vypisování všech příznaků si neuděláš test :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
5.4.17 08:22

Pokud souložíte bez ochrany, tak těhotná být můžeš, jako samozřejmě vůbec nemusíš, protože je zapotřebí i to „správné postavení hvězd“. Udělej si test a budeš mít jasno. Bílý výtok bývá i ten poovulační, takže podle výtoku nezjistíš vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
5.4.17 10:02

Udělej si test :) já vysadila HA začátkem ledna a 2 čárky na testu jsem už měla před 14 dny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama