Vodnatý výtok a divný smrad

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 16:16

Vodnatý výtok a divný smrad

Ahoj, setkala jsem se stím některá? Mám vodnatý žlutohnědý výtok a smrdí to jak kdyby ve mě něco zdechlo. Pardon za výraz, ale je to divnej smrad co jsem nikdy při výtoku neměla. Na gyndu se nedostanu. Dělám v práci až do 4 a nemůžu si dovolit nepřijít. Zkusila jsem clotrimazol, ale to pomohlo jen z toho nejhoršího.
Jinak to svědí dál. Nic mě nepálí :hug:. Co stim? Co koupit? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.1.22 16:17
  • mám bolesti v podbrišku
  • Citovat
  • Nahlásit
13047
3.1.22 16:30
@Anonymní píše:
Ahoj, setkala jsem se stím některá? Mám vodnatý žlutohnědý výtok a smrdí to jak kdyby ve mě něco zdechlo. Pardon za výraz, ale je to divnej smrad co jsem nikdy při výtoku neměla. Na gyndu se nedostanu. Dělám v práci až do 4 a nemůžu si dovolit nepřijít.Zkusila jsem clotrimazol, ale to pomohlo jen z toho nejhoršího.
Jinak to svědí dál. Nic mě nepálí :hug:. Co stim? Co koupit? :zed:

No, zdraví je snad přednější ne? Tohle asi sama nevyléčíš. určitě je nutnost navštívit gynekologii, může se ti rozjet pěknej zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7108
3.1.22 17:02

No tak to bude spíš nějaký zánět, to si nezahrávej a šupej na gyndu, bez debat a diskusí..
může se to během pár dní brutálně zhoršit a mít nepěkné konce a následky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26432
3.1.22 17:04

Zdraví je přednější.
Máš nárok jít k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
3.1.22 21:15

Jestli jsou k tomu i bolesti tak to je zánět a musí se udělat výtěr a nasadit antibiotika. To se nedá nic dělat. Prostě jdi na propustku k lékaři s tím že je to zlé a bolí té břicho. Teplotu nemáš? Pokud zatím ne tak brzy dostanes. Můžeš skončit i na ženském na infuzích takže to opravdu neodkládej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
3.1.22 21:41

No tak pokud opravdu nemůžete z práce ani odběhnout, tak se holt vypravte večer na pohotovost a nechte se případně seřvat, že s tím máte chodit ke svému lékaři a neotravovat je. Ale vyšetří vás a dají vám léky :nevim:

Pokud nejste vysoce specializovaný chirurg, co se zrovna chystá na třicetihodinovou operaci mozku, tak si můžete dovolit chybět. Máte na to právo a zcela jistě se to bez vás hodinku nebo dvě obejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat