Vodnatý výtok jako příznak těhotenství?

Anonymní
12.11.19 10:06

Vodnatý výtok jako příznak těhotenství?

Ahojky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti a na vás názor :) snažíme se o miminko a minuly měsíc jsem testovala ovu testy, abych zjistila jestli a kdy mám ovulaci. Měli jsme nechráněný pohl styk den před ovulaci (podle testu).
Ms se dostavila sice s menším zpožděním a byla kratší a slabší, ale dostavila se. Od té doby mě trápí vodnatý výtok, není ani zelený, ani žlutý, přirovnává bych to spíše jak k uniku moci, ale nezapacha to jako moc, nezapacha to nijak, ale je to dost vodnate. Plus jsem docela začala jist věci, které jsem normálně nijak neprozivala :D jako například zelí, jsem schopna sníst půl kila zeli a zajist to pak čokoládou :D třeba je problém někde jinde a o těhotenství se nejedna, ale zajímal by mě vás názor :) taky by mě zajímal vás názor jestli je to vůbec možné aby se jednalo o příznaky tehu když ms proběhla?
Určitě mi doporucite udělat si test, ještě jsem ho nezkousela, teprve zkusím. Zajímalo mě jen jestli někdo prozil něco podobného :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11189
12.11.19 10:08

To je pořád dokola :roll:. Udělej si ten test, co ti tady máme říct?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 10:13

@Janli mě zajímají zkušenosti. Jestli někdo má podobný problém ohledně výtoku, jestli to muže být příznak tehu jestli to někdo měl, nebo jestli je to podle někoho příznak něčeho jiného. Já po tobě nechci aby si mi řekla jestli sem těhotná nebo ne :D já se ptám na zkušenosti a názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
1048
12.11.19 10:13

Uz ti nekdo rekl, ze pri tehotenstvi nemusis mit absolutne zadny priznaky a naopak se pms muze tvářit jako tutovy tehotenstvi? O vsugerovanych pocitech ani nemluvim…takze co cekas, ze ti rekneme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4925
12.11.19 10:16

Ne, není to příznak těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
770
12.11.19 10:18

10 lidí ti může napsat, že jo a 10 že ne a vyber si. Každej je originál. Pokud si měla MS tak těhotná nejspíš nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 10:24

@Ernais proboha, každý se tu ptá na nějaký názor, řadič zkušenost, tak co tady po mě vyjizdite? :zed: mela jsem pocit, ze takové Fora slouží prave k těmto účelům, někomu říct jeho názor, poradit a ne se do nej pouštět co jako čeká. :think: Když k tomu nemáš zkušenost, radu nebo názor, tak to nekomentuj, nikdo té nenutí se k tomuto vyjadřovat :) ale nápis mi co jako čekám, už jsem psala stejně příjemné kolegyni, ze necekam, ze mi řeknete jestli jsem nebo nejsem těhotná :D ale ze mě zajímá názor, jestli někdo tohle měl, jestli vodnatý výtok u nich byl něco jiného atd.

• Nahlásit
  • Citovat
13809
12.11.19 10:30

:mrgreen: :mrgreen: to je hardcore tady. Ještě nám musíš popsat ranní stolici, pak ti řekneme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 10:38

@terien co je na tom hardcore? Jako každá z vás sem píšu co mě trápí a vy se tu do mě poustite a děláte si z toho srandu?… Nekomentuju. Raději se k tomu nevyjadrujte :palec: odbornice které se nikdy na nic ptát nikoho nemusely

• Nahlásit
  • Citovat
1048
12.11.19 10:42
@Anonymní píše:
@Ernais proboha, každý se tu ptá na nějaký názor, řadič zkušenost, tak co tady po mě vyjizdite? :zed: mela jsem pocit, ze takové Fora slouží prave k těmto účelům, někomu říct jeho názor, poradit a ne se do nej pouštět co jako čeká. :think: Když k tomu nemáš zkušenost, radu nebo názor, tak to nekomentuj, nikdo té nenutí se k tomuto vyjadřovat :) ale nápis mi co jako čekám, už jsem psala stejně příjemné kolegyni, ze necekam, ze mi řeknete jestli jsem nebo nejsem těhotná :D ale ze mě zajímá názor, jestli někdo tohle měl, jestli vodnatý výtok u nich byl něco jiného atd.

Ty zase pochop, ze takovy zadosti na vesteni z kristalove koule jsou tu dnes a denne. Tehotenstvi se proste neurcuje na zaklade priznaku(at uz jsou jakykoliv), ale na zaklade vysledku tehotenskeho testu. Nevim k cemu ti bude, kdyz ti jedna napise, ze to tak mela a druha zas, ze ne. Vypovidajici hodnota nula. Proste kdyz mam pochybnosti, jdu pro test, nema smysl to resit na internetu, kde se stejne nic nedozvim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
12.11.19 10:44
@Anonymní píše:
Ahojky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti a na vás názor :) snažíme se o miminko a minuly měsíc jsem testovala ovu testy, abych zjistila jestli a kdy mám ovulaci. Měli jsme nechráněný pohl styk den před ovulaci (podle testu).
Ms se dostavila sice s menším zpožděním a byla kratší a slabší, ale dostavila se. Od té doby mě trápí vodnatý výtok, není ani zelený, ani žlutý, přirovnává bych to spíše jak k uniku moci, ale nezapacha to jako moc, nezapacha to nijak, ale je to dost vodnate. Plus jsem docela začala jist věci, které jsem normálně nijak neprozivala :D jako například zelí, jsem schopna sníst půl kila zeli a zajist to pak čokoládou :D třeba je problém někde jinde a o těhotenství se nejedna, ale zajímal by mě vás názor :) taky by mě zajímal vás názor jestli je to vůbec možné aby se jednalo o příznaky tehu když ms proběhla?
Určitě mi doporucite udělat si test, ještě jsem ho nezkousela, teprve zkusím. Zajímalo mě jen jestli někdo prozil něco podobného :)

Snažila jsem se o mimi 5 let a taky jsem takhle šílela po nějaké době a viděla příznak snad ve všem možném i nemožném. Teď s odstupem času a těhotná se tomu lehce směji, ale není se čemu divit. :) dřív bych to neřekla, ale teď s nadhledem ti řeknu, že tohle není příznak. Lehce se to dá zaměnit s pms, či dokonce to může sugesce. Spoustu žen mělo i prvních několik menstruací a byli těhotné. Udělej ten test a budeš mít jasno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13809
12.11.19 10:44
@Anonymní píše:
@terien co je na tom hardcore? Jako každá z vás sem píšu co mě trápí a vy se tu do mě poustite a děláte si z toho srandu?… Nekomentuju. Raději se k tomu nevyjadrujte :palec: odbornice které se nikdy na nic ptát nikoho nemusely

Na vodnatý výtok opravdu ne. Ani na to těhotenství, k tomu totiž slouží těhotenský test nebo doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
12.11.19 10:54

Tak tyhle “priznaky tehotenstvi” jsou ciste zmenama hormonu, ale to neni jen HCG, ale i progesteronu a estrogenu, ktery se meni v zavislosti na cyklu, takze i u netehotnych. Takze estrogen ti treba udela vytok, progesteron zase paleni zahy a zacpu i u netehotnych, zmeny chuti urcite taky jeden z nich, proto ma spousta holek takovy divoky PMS, tusim, ze progesteron pusobi anabolicky, proto clovek ma vice chuti. Samozrejme spousta holek ti rekne, ze to melo a tehotenstvi to bylo, tam taky rostou hladiny tech hormonu, ale PMS a rany tehotenstvi se fakt podle tohodle nerozlisi. Test na HCG jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19780
12.11.19 11:11
@Anonymní píše:
Určitě mi doporucite udělat si test, ještě jsem ho nezkousela, teprve zkusím. Zajímalo mě jen jestli někdo prozil něco podobného :)

Neprožila jsem nic podobného. Když se nedostavila MS, udělala jsem si test. Do té doby jsem žádné příznaky neměla. A přesto jsem byla těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama