Vodnatý výtok každý den

Anonymní
28.3.17 23:43

vodnatý výtok každý den

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonym..
jsem po porodu ( svém prvním) už skoro 4 roky. Nikdy předtím jsem netrpěla na výtoky nebo záněty…od porodu prostě hrůza…
každý den mám bílý někdy čirý výtok ale v takovým množství jako kdybych se snad počůrala…je to vidět všude když si zapomenu vzít intimku…dostane se to samozřejmě i na kalhoty a partner má občas narážky typu…ty si vzrušená? byla jsem u doktora, který udělal stěr a nic…všechno v pořádku…tvrdí, že je to normální a že se s tím nedá nic dělat…ale jak se oteplí tak od toho chytám záněty a vložky se mi furt nosit nechce…prostě mě to obtěžuje…nemáte někdo zkušenosti jak na to? něco co by to mohlo zmírnit? nemusí to být nutně léky…beru každou radu :-) díky…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

461
29.3.17 00:38

Mi se stalo neco podobneho. Po ukonceni kojeni jsem mela opakovane zanety kazdy mesic. Pomohlo mi az nasazeni antikoncepce. Uz jsem ji brat nechtela, ale nez takova hruza… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
29.3.17 07:13

Trpím na výtoky od prvního těhotenství to bylo v roce 2008 a od ty doby je mám pořád je to nepříjemný taky mě to nebaví ale tak jak tobě i mě dr řekl že jsou ženy suché a mokré a že to je normální vše je OK bohužel změnit to asi nejde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
29.3.17 07:29

A co si poridit kalisek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.17 17:14

@DenisaRak teda to je pěkně na prd..už jsem z toho hotová :-(