Zvláštní vodnatý výtok

Anonymní
18.10.19 18:49

Vodnaty výtok / zvláštní

Ahoj, jsem dnes 6DPO a údajně po ovulaci má následovat bílí hustý výtok a pak sucho.. Já měla po ovulaci asi jen den nepatrně ten bílí teď mám dva dny ciri vodnaty výtok nemá žádný pach.. Tak právě nevím co to je.. Musím mít i intimku.. Může to takhle brzo naznačit začátek tehu? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.10.19 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem dnes 6DPO a údajně po ovulaci má následovat bílí hustý výtok a pak sucho.. Já měla po ovulaci asi jen den nepatrně ten bílí teď mám dva dny ciri vodnaty výtok nemá žádný pach.. Tak právě nevím co to je.. Musím mít i intimku.. Může to takhle brzo naznačit začátek tehu? Díky

Nidace probíhá cca 7-10dpo, takže bych řekla že na to je ještě brzy. Většinou řídký hlen bývá při ovulaci, ale to taky nevím s jistotou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
18.10.19 19:51
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem dnes 6DPO a údajně po ovulaci má následovat bílí hustý výtok a pak sucho.. Já měla po ovulaci asi jen den nepatrně ten bílí teď mám dva dny ciri vodnaty výtok nemá žádný pach.. Tak právě nevím co to je.. Musím mít i intimku.. Může to takhle brzo naznačit začátek tehu? Díky

Hele, mě se postupem let začal cyklus taky měnit. V tom smyslu například, že od ovulace jsem poslední dva roky musela nosit intimku až do menstruace.
Každopádně takhle brzy těhotenství nezjistíš. Příznaky jsem začala mít až kolem 6 týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama