Vodní čištění sedačky - jaký vysavač?

806
19.11.20 13:27

Vodní čištění sedačky - jaký vysavač?

Ahoj, prosím o radu.
Máme doma opravdu velký gauč, spoustu dětí a zvířat a gauč je docela často znečištěný. Sháním nějaký přístroj k vodnímu čištění, ideálně nějaký ruční nebo poměrně drobný. Mám zkušenost s jakýmsi vodním vysavačem Karcher na koberce a čalounění, ale byla jsem velice nespokojená (složité zapojování, těžký, voda všude tekla, takže potopa, složité čištění samotného přístroje).

Mám představu: nějaký menší, drobný přístroj k častějšímu použití, silný výkon, klidně parní… hlavně aby z gauče odstranil skvrny a pachy. Cena nehraje roli.
Doporučíte? Děkuju za případné tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25201
19.11.20 13:38

No jelikož tím musi protéct dost vody a být to silný, tak se obávám, že nic malého do ruky neexistuje. Mám Karcher a i když je to velké jsem spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
19.11.20 13:46

Souhlasim s @pikola take mam Karcher a jsem spokojena. Zas tak strasny na udrzbu mi teda nepripada a pokud ma byt vysavac funkcni, vzdycky bude tezky… Parni cistic je fajn treba na kachlicky, ale urcite nevytahne spinu z gauce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14360
19.11.20 17:33

Na špinavý gauč jedině Karcher. Ani, je velký, těžký, voda je okolo celého gauče a gauč schne dva dny. Ale je účinný. Možná zvaž přehoz na gauč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
19.11.20 17:35

Karcher, ale ten profi. Dá se půjčit za pár korun.
Jinak doma máme taky ten vodní čistič (neprofi), větší sice je, ale že by mi nějak kolem tekla voda a špatně se mi s ním manipulovalo - to nemohu říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama