Vodní dýmky – jaký tabák je nejlepší?

25
7.8.20 23:06

Vodní dymky, tabak jaký je nejlepší

Ahoj holky, kluci :lol: vyzná se tady někdo fakt dobře ve vodních dýmkach? Potřebuji pomoct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2627
7.8.20 23:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, kluci :lol: vyzná se tady někdo fakt dobře ve vodních dýmkach? Potřebuji pomoct

Nevim proč anonym, ale Ok. Koupit obyc tabák, dvakrát proprat ve vodě a na 24h nalozit do melasy. Za me nejlepší něco s matou. Dává tomu takový lehce svěží nádech. Citron mata, malina mata. Docela dobre a zajímavé je dat 1/3 earl grey a 2/3 něčeho sveziho. Tuhle značku mám asi nejradši. Moc nemusím ty sladké příchutí, prijde mi ze z toho bolí hlava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2873
8.8.20 01:49

Máme takové, jablko, Matu, kokos, jahodu, žlutý meloun. Kokos a máta asi nejlepsi. Souhlasím ale, že to je bolehlav. Jednou za čas proč ne :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4775
8.8.20 05:47

Ano, presne na takovy dotaz je potreba anonym. @admin prosim o sundani a trochu hlidani tech pravidel o pouzivani anonymu. Posledni dobou uz tu budou jen debaty anonymu..

Jinak tabak je velice individualni vec. Da se doporucit, ale neexistuje nic jako „nejlepsi tabak“. Navic pri moznostech namichani jsou tisice kombinaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2627
8.8.20 07:44
@Cenarius píše:
Ano, presne na takovy dotaz je potreba anonym. @admin prosim o sundani a trochu hlidani tech pravidel o pouzivani anonymu. Posledni dobou uz tu budou jen debaty anonymu..Jinak tabak je velice individualni vec. Da se doporucit, ale neexistuje nic jako „nejlepsi tabak“. Navic pri moznostech namichani jsou tisice kombinaci.

Asi jsem to nepochopila, ale poradil jsi jak?? Doporučil jsi alespoň jeden jediný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2627
8.8.20 07:46

@Payus zkuste někdy ty melasy. Když je to rozdělené a mícha se čerstvé, tak je to mnohem lepší. Intenzivnější chuť, velmi hutny dým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4775
8.8.20 07:56
@hospodki píše:
Asi jsem to nepochopila, ale poradil jsi jak?? Doporučil jsi alespoň jeden jediný?

Ajo, já zapomněl, že to musím rozepisovat jak pro děti v mateřské školce.

Jelikož zakladatelka nepíše na co to chce (pro sebe, na párty, dárek apod.), tak se nedá ani nic poradit. Každýmu chutná něco jinýho. Nebo to může vzít jak někteří abstinenti kupují alkohol. Stoupnout si k regálu, udělat „enyky benyky“, jednu vylovit a vzít.

1. Pro sebe - musí zkoušet a zkoušet, co jí bude chutnat
  2. Na párty - domluvit se co se tam normálně kouří a to vzít
  3. D8rek - ten co má dotyčný rád a nebo pokud rád zkouší něco nového, tak viz výše.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2627
8.8.20 08:19

@Cenarius ne, ona chtěla doporučit. Doporučuje se příchuť a značka, stále jsi mimo a můžeš to zkusit potřetí :lol:. Dneska mas zas rejpavou a lepší diskuze nebyla? Jdi resit třeba problem te co má super vztah, ale přítel zůstane radši v práci než s ni oslavit narozeniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
9.8.20 22:18

Dávala jsem si nejradši něco co se jmenovalo 2 jablíčka (2 apples), bylo to sladké a intenzivní. Vše ostatní mi připadalo dost mdlé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama