Vodový výtok jako příznak těhotenství?

Anonymní
21.5.18 09:32

Vodovy vytok jako priznak tehotenstvi?

Ahoj, ma nekdo zkusenost se zmenou vytoku po oplodneni? Normalne mivam po ovulaci kremovy bily vytok, ale ted mam uz od ovulace vodovy vytok, porad se citim mokra :oops:
Mela jsem i lehce pozitivni tt. Ma nekdo z vas podobnou zkusenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
21.5.18 09:43

Já teď čerstvě :jazyk: Je to normální ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.18 10:13

@Tableta Takze se to v tehotenstvi stava? Ja porad nejak nemuzu uverit, ze bych skutecne mohla byt tehotna. Ale vzdycky jsem mela ten kremovy vytok, hodne me to zarazilo.

• Citovat
  • Nahlásit
6230
21.5.18 10:17
@Anonymní píše:
@Tableta Takze se to v tehotenstvi stava? Ja porad nejak nemuzu uverit, ze bych skutecne mohla byt tehotna. Ale vzdycky jsem mela ten kremovy vytok, hodne me to zarazilo.

Stává, je to docela běžný. Což ale nemusí nic znamenat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1838
21.5.18 10:47

Taky mám, právě teď..termín ms zitra..vždycky jsem mela kremovy hustší, teď se kolikrát leknu že jsem si cvrnkla :D testovat zatím nechci, nejsem lovec duchů tak uvidím za pár dní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.18 12:00

@Oplatečka Ja uz jsem nejake duchy prave mela, je mi spatne od zaludku a ted jsem si vsimla jeste toho vytoku. Tak uvidime, taky ted cekam par dni abych porad nemusela porovnavat testy jak blazen..

• Citovat
  • Nahlásit
1838
21.5.18 13:47
@Anonymní píše:
@Oplatečka Ja uz jsem nejake duchy prave mela, je mi spatne od zaludku a ted jsem si vsimla jeste toho vytoku. Tak uvidime, taky ted cekam par dni abych porad nemusela porovnavat testy jak blazen..

No já se snažím už 14tý měsíc takže vím že tělo je nevyzpytatelné takže se na nic už neupinam…ale pokud máš duchy tak je to asi dost nadějné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13625
21.5.18 15:44

Měla jsem vytok a nic a v měsíci kdy žádný nebyl, byl pozitivní tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.19 13:03

Čirý vytok

Zdravím děvčata
Mám menší problém. Mám 25 dní spozdena. Minulou sobotu nechráněný styk nic ze mě nevyteklo jako obvykle až od včerejška taková jako by voda. A většinou když se to zrovna nehodí. Když se to stane tak si říkám tak že by mrška dorazila a nic. TT dělané negativní

• Citovat
  • Nahlásit
35
14.5.20 23:35

:zed: jak jste dopadly holky??? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie