Vodový výtok nebo plodová voda

Anonymní
6.11.20 12:36

Vodový výtok nebo plodová voda

Chtěla jsem se zeptat, jestli má některá z Vás zkušenosti s vodnatým výtokem v těhotenství. Jsem v 10 tt a stále mám mokré kalhotky. Mám strach, aby mi neunikala plodová voda. V pondělí jdu na kontrolu ke gynekoložce, tak jí o tom řeknu, ale strach mám velký. Jak se pozná rozdíl mezi plodovou vodou a výtokem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1282
6.11.20 12:49

Jak se pozná rozdíl doma, to nevím, podle mě to nejde, gynekolog to ale pozná. Já taky měla vodnatý výtok, byla to fakt jak voda, bez barvy, bez zápachu, ale měla jsem to až od cca půlky těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5528
6.11.20 12:56

Nepoznas. Dá se na to koupit takový roztok a podle toho jak se zbaví tak to buď je voda a nebo ne. Ale v 10tt to bude spíš jen výtok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 13:01

V obou těhotenstvích jsem měla vodový výtok až do porodu. Intimky jsem v půlce dne pravidelně měnila. Nic víc se s tím dělat nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
606
6.11.20 13:12

Ja to mela u obouch tehotenstvich, ale az tak v 28tt. Plodovka to nebyla. Gynegolog to pozna. Ja jsem si pak kupovala nejake v lozky, ktere se zbarvi pokud by to byla plodova voda. Kupovala jsem to na internetu, ale bohuzel uz si nevzpominam na jmeno.
U privniho tehotenstvi me to trvalo nekolik dni, ale v druhem tehotenstvi asi 2 mesice.

Drzim palce, urcite to bude v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5196
6.11.20 13:24

Věř že v 10tt má plod minimum plodovy vody, tudíž to bude výtok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
6.11.20 13:26

Únik plodovky je v tomhle tydnu dost nepravděpodobný. Kdyby bylo něco špatně, bude te bolet bricho, a nebo začneš krvacet. Výtok je v těhotenství častý a běžný. Je to hormonální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
6.11.20 14:24

Ja to mela cele tehotenstvi je to normani…bezbarvy vytok, bez zapachu, zato hodne :zed: intimky a vydrzet to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
6.11.20 15:54

Já to mám taky od začátku. V 10tt to bude podle mě skoro určitě výtok. To buď v klidu. Ale teda teď ve 33tt mě poprvé včera napadlo, že by to vlastně taky klidně mohla být plodovka. Začínám být trochu psycho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama