Vodový výtok v těhotenství 34 tt

Anonymní
23.10.19 12:58

Vodový vytok v tehotenstvi 34 tt

Máte někdo zkušenost s vodovým vytokem? Jsem v osmém měsíci a na prst otevřená a ráno po probuzení jsem měla durch mokré kalhotky a intimka taky úplně promocena.. Byl bez zápachu a bezbarvý.. Jetakové množství normální? Nikdy jsem to Neměla, díky za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

168
23.10.19 13:02

Nemůže to být plodovka? Já něco podobného měla v 28.tydnu a radši jsem hned jela na pohotovost…plodovka to naštěstí nebyla. Ale mám známou, které právě v tom 28.zacala odtékat. Radši bych si být tebou zašla k Dr. Radši v tomto případě trochu plašit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 13:03

Může to být víc věcí, kamarádce třeba takhle odtikala plodovka. Já zas takový „výtok“ měla, podle dr to bylo tím že mi miminko tlačilo na močák a tím pádem jsem si nevědomky „učúrnula“ ;) ale opravdu to může být cokoliv :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 13:05

Ja sem v nemocnici a řekli že to je normální… Me to právě moc normální nepřijde, když ani nedělali test na plodovku.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
168
23.10.19 13:09

Tak to nevím…jedině že by ten test udělali z vložky a ani sis toho nevsimla. Jinak nevím, jak by si mohli být jistí, že to není plodovka. Na druhou stranu, když jsi v nemocnici, kontrolují ti ozvy, mělo by snad být tedy všechno v cajku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 13:11

@hicha moji vložku nikdo neviděl :grin:mám takový divný pocit z toho…

• Nahlásit
  • Citovat
7678
23.10.19 13:12

Pokud tě vyšetřilo a vše ok tak je to prostě tehozensky výtok je celé tehu ale někdo prostě hodně..take jsem to tak měla někdy nic a někdy fakt hodně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 13:13

@Kajka9 mě nikdo nevysetroval

• Nahlásit
  • Citovat
168
23.10.19 13:13

No tak jedině dotírat ať ti řeknou, z čeho usoudili, že to není plodovka… A ty ozvy ti dělají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 13:15

Jsi v nemocnici a nikdo tě nevysetril ale řekli že to není plodovka? Z čeho to Teda soudí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 13:16

Ozvy byly rano a v pohodě, ale nevím jak by poznali z ozev odtok vody… No je mi z toho celý den jak divne, myslím po psychické stránce…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.10.19 13:17

@Michaela02993. Přesně tak, ptala jsem se zdá je to normální a sestra řekla že ano a šla pryč… Toť veškeré vysetreni

• Nahlásit
  • Citovat
7678
23.10.19 13:18

Však si psala byla jsem v nemocnici a řekli že je to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
@Michaela02993. Přesně tak, ptala jsem se zdá je to normální a sestra řekla že ano a šla pryč… Toť veškeré vysetreni

Tak ono to prakticky normální je, ale pokud ani pohmatem nekontrolovali tak opravdu nemůžou vědět že to není voda. Na tvém místě bych si asi vydupala test na plodovku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168

Samozřejmě odtok by nepoznali ozev. Ale to, jestli je miminko v pořádku, ano. Asi se budeš muset zeptat doktorů, co a jak, jestli jsi z toho nervozni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama