Vojenská dieta - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 496 příspěvků 91 inzerátů 12.02.19 15:02
Vojenská dieta

Holky, máte někdo zkušenosti s touto dietou? má to být jen na tři dny. ale úbytku 4,5 kg se mi nechce věřit. Díky za zkušenosti. v odkaze je i odkaz na jídelníček, přijde mi to v pohodě.

https://virality1.tiscali.cz/vojenska-dieta/

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3330 příspěvků 12.02.19 15:32

@lucie.krajcarova ty vecere jsou brutalni.Mysli. ze tech 4,5 kg shodit muzes ale myslim ze na cm neshodis za ty 3 dny nic.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34473 příspěvků 12.02.19 15:32

Není to spojeno s traumatickou amputací končetiny? Je to teda skoro hladovka, možná ta kombinace potravin působí navíc močopudně, 4,5 kg je moc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 15:34

Já bych to zkusila,ale ne sama :-)

lucie.krajcarova
Kecalka 496 příspěvků 91 inzerátů 12.02.19 15:37
@Anonymní píše:
Já bych to zkusila,ale ne sama :-)

já už to zkouším :-)))

Gaforia
Kecalka 399 příspěvků 12.02.19 16:54

A pak zacnes jist normalne a co myslis, ze se stane? Priberes 6 :lol:

Na tyhle “diety” se vykaslete, holky, a radeji jeste zdrave porad :palec:

Ou
Kelišová 6261 příspěvků 12.02.19 18:26

1. nemá to nic společného s výživou v armádě.
2. ne, za tři dny nezhubneš 4.5 kila.
3. je to obyčejná nízkokalorická hladovka - takže to co ztratíš bude voda.

Pokud potřebuješ jen zpevnit postavu - tedy řešíš jednotky kil, tak prostě přestaň jíst ty věci, o kterých moc dobře víš, že ti neprospívají (smažené, sladké, uzeniny a jiné lahůdkářské produkty) a začni jíst víc ovoce, zeleniny a luštěnin. Hlídej si dostatečný spánekj a začni se hýbat.
Ne ve formě drastické diety, a ve formě pomalé, ale trvalé změny životního stylu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33913 příspěvků 1 inzerát 13.02.19 09:25

@lucie.krajcarova Další blbost na obzoru, tedy na netu. Co to jako má být? Topinková dieta? :nevim: Částečné a krátkodobé půsty jsou pro shazování nadbytečných kil přínosné a navíc je prokázáno, že dlouhodobější menší příjem jídla je zdravotně prospěšný, ale určitě je nesmysl dodržovat nějakou dietu založenou na topinkách. Pokud si chceš dopřát půst, vyhraď si 1 den v týdnu, kdy budeš jíst jen malé porce složené ze zeleniny a kousku masa nebo vajíčka, odlehčení jídelníčku tam bude, nějaké kilo dole taky. K tomu dostatek pohybu, dodržování pitného režimu a duševního klidu a hlavně trpělivost, nabraná kila se s tebou nerozloučí během tří dnů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >