Vojenská pojišťovna x VZP

5122
24.9.20 08:50

Vojenská pojišťovna x VZP

Ahoj holky. Zvazujeme přechod k vojenské pojišťovně. Jaké máte zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.9.20 08:55

@Maria37 ahoj nevim jak ostatní, ale ja mam s nima poslední roky problémy skrz doložení dokladů! Pokazde kdyz tam volám, pořad jim taM chybí věci ohledně škol kde sem byla před X lety, ze sem přešla do práce, ze sem na mateřské no des! Uz sem tam byla několikrát i naše účetní jim to posílala pres datovku a oni to stejne nejsou schopni do systému dat =_=“ a pokud mas dítě, nic moc neproplaci, jak některé jiné pojišťovny treba :/

• Citovat
  • Nahlásit
1760
24.9.20 09:04

@Maria37 Ja jsem naopak moc spokojená a dokonce do vozp bude prestupovat ted i manzel. Mam dvojcata a prispevky jsem mela 2×. Jako zda se to jako samozřejmost, ale s pojišťovnou nikdo neví. Vše bez problému. Ocenuji hlavně příspěvky pro děti a pro sebe příspěvek na dentalni hygienu, ktera vzp rozhodně nedává. Hlavně že dávají příspěvek na paruky a na to, aby se lidi odnaučili kouřit :roll: :roll: A s papirama nikdy nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 09:52

Mám stejnou zkušenost, jako anonymní. Takový bordel, jako mají tam, jsem v životě nezažila. Pořád nějaký problém, věčně jim chyběly nějaké dokumenty, které jsem tam posílala už asi 10×. Následovalo kolečko telefonování, kde jsem se dozvěděla, že vlastně dokumenty mají, jen je založili jinam a nemohli je najít. A každý rok pořád dokola. Nebyli schopní poslat kartičku pojištěnce pro syna, když se narodil. Několikrát poslali jen prázdnou obálku s dopisem bez kartičky, po asi 4. telefonické urgenci už ji teda po měsíci a něco poslali. Od jisté doby jsem si archivovala veškerou komunikaci a nahrávala hovory, protože měli tu drzost tvrdit, že jsem jim nenahlásila změnu TP a podobně. Mám pocit, že zaměstnávají jen pologramotné opice a podle toho to tam taky vypadá. Od té doby, co jsem od nich odešla, jsem neměla se stávající pojišťovnou nikdy žádný problém.

• Citovat
  • Nahlásit
3860
24.9.20 09:57

Já (i moje rodina) jsem u vojenské od prvopočátku, tzn už fakt mnoho let, a zatím nebyl důvod měnit. Příspěvky čerpáme pravidelně, naprosto bez problémů, cca do týdne jsou peníze na účtě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6026
24.9.20 10:48

Jsem u nich u roky a pohoda. Každý rok mi proplatí kroužek, plavání a tak:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2504
24.9.20 11:58

Přijde mi to prašť jak uhoď. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu