Volají si partnerky s kamarády?

Anonymní
26.3.20 12:24

Volaji si partnerky s kamarady?

Zdravim, mel bych na vas takovou prosbu. Muzete mi rict svuj nazor. S manzelkou jsme 13 let, veril jsem ji, nikdy jsem ji z niceho nepodeziral. Nedela mi problem uklidit, vyprat, vyzehlit, o deti se postarat. Idealni manzel samozrejme nejsem, manzelka mi vytykala, ze nejsme vubec sami, obcas by nekam vyjela bez deti na vikend, coz treba 2× do roka podnikneme, ale ja prece jenom jsem rad s detma, ktere v tydnu vidim malo. Jinak zasadnejsi problem asi nemame, mozna, jeste to, ze spolu spime max 4× za mesic, coz mi nevyhovuje, ale nejak netlacim na pilu. Nikdy jsme nemeli pred sebou zadny tajnosti, kolikrat jsem ji nachytal s mym mobilem, ale neresil jsem to. A ted k veci. Otevrel jsem spolecny pocitac a byl tam jeji fcb, v messengru jsem videl konverzaci s kolegou z prace nahore, ale datum posledni zprávy neodpovídalo umisteni, konverzace mela byt dole, takze neco smazala. Zeptal jsem se ji na to a rekla mi, ze nekdo v praci je s nekym neverny a ten nekdo nechce, aby to nekomu rekla, proto to smazala. Tu neveru resila s tim dotycnym kolegou. Jinymi slovy, kolega o tom muze vedet, manzel ne. Hned na to si zmenila fcb heslo. To jsem nejak presel, ale porad me to hlodalo a zjistil jsem telefon na kolegu a projel vypisy hovoru. Nasel jsem, ze ona jemu vola min 5× az 8× v mesici, 3 posledni mesice, hovory na kolem 15 min. Zeptal jsem se ji na to a priznala, ze si parkrat volali. Cislo v telefonu ulozeny nema, zadny hovor neprobehl prede mnou a ja o hovorech nevedel. Dokonce jednou mi rekla, ze jede za holkama do prace, ale byla nekde jinde. To jsem teda na ni vlit, ale nic nepriznala, pry to melo byt pro me prekvapeni a jela si koupit spodni pradlo.
Jaky na to mate nazor? Volate si s kamarady opacnyho pohlavi? Asi jsem staromodni, ale pro tohle nemam pochopeni a vidim v tou jasnou neveru. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5443
26.3.20 12:31

Ano, volám, prijde mi to normální a nikoho nepodvadim. Ty nemáš kamarádky? Ovsem Tve spehovani a patraci akce jsou :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
26.3.20 12:34

Volam si aj s kamoškami, i s kamarátmi, ale netajím žiadne telefonáty (ani ich obsah) pred partnerom :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
26.3.20 12:35

Já si teda s kolegy občas volám, ale řešíme blbiny a spíš je to když jeden z nás má dovolenou tak jakože jak je atd.
To je ale jiný případ…u tvé ženy bych tipla nevěru. Změna hesla a výmluvy typu že si šla koupit spodary jako překvápko pro tebe. Sama jsem ženská a sama tomu nevěřím. Myslím že ti lže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 12:35
@Pavlička píše:
Ano, volám, prijde mi to normální a nikoho nepodvadim. Ty nemáš kamarádky? Ovsem Tve spehovani a patraci akce jsou :roll:.

Volas tajne, aby o tom manzel nevedel a ta cisla nemas ulozena? Manzelovi rikas, ze jedes nekam a jedes jinam? Nemam kamaradky, s kterymi si volam x minutove hovory nekolikrat mesicne.

Ano, patraci akce jsou na presdrzku, to priznavam. Ale akce proste vyvola reakci

• Nahlásit
  • Citovat
5443
26.3.20 12:38

Tak jestli mam nebo nemam…jak to vis Ty o sve zene? My si s partnerem nelezeme do telefonu, takze jestli s nekym hovorim ani partner nevi a nevim, proc bych mu to mela rikat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
26.3.20 12:39

Je to podezřelé, ne ani tak ty jednotlivosti, jako v celkovém kontextu.

Ale jasný a jednoznačný důkaz to není a otázka je, k čemu Ti bude, až se ho nakonec dopídíš. Pokud teda manželka neučiní další opatření k ochraně soukromí, čemuž bych se teda vůbec nedivila (udělala bych to samé i v případě, že bych měla čisté svědomí) :nevim: Máš už jasno v tom, co pak uděláš, až konečně budeš mít jistotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5443
26.3.20 12:40

Kazdopadne i kdyby Ti Tva zena byla neverna, duvod znas jen Ty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2220
26.3.20 12:41

S kamarády/kamarádkami si volám a bez problémů i před manželem, jejich čísla mám normálně uložený ;) Za mě to podezřelý chování je, ale nevím, jak to ve vašem vztahu chodí, taky jsem pro manžela chystala jedno obrovský překvapení, takže jsem spoustu věcí musela řešit tajně, mazat sms a bylo to náročný, ale výsledek stál za to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 12:42

Nevolám, vše si napíšeme. Volám pracovně se šéfem a to zahudruji ať je ticho a jdu do vedlejší místnosti, ale je mi jedno kdo mě slyší, jen chci slyšet já.
Manžel k ničemu mému nemá přístup, protože to je můj noťas, můj telefon a já mu do jeho taky nelezu. Ale klidně to nechám otevřené na lince a možnost průzkumu má.
Ale já jsem oprsklá a debatu s milencem manželovi občas ukazuji, pod svícnem…

Pokud dělá tajnosti a kraviny, tak si to tvoje zkoumání zaslouží a nejspíše nebudeš mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 12:42
@Hecate píše:
Je to podezřelé, ne ani tak ty jednotlivosti, jako v celkovém kontextu.Ale jasný a jednoznačný důkaz to není a otázka je, k čemu Ti bude, až se ho nakonec dopídíš. Pokud teda manželka neučiní další opatření k ochraně soukromí, čemuž bych se teda vůbec nedivila (udělala bych to samé i v případě, že bych měla čisté svědomí) :nevim: Máš už jasno v tom, co pak uděláš, až konečně budeš mít jistotu?

Mam, rozvedl bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
11730
26.3.20 12:44

Csss hovory jsou nic, já se s kamarády dokonce scházím a chlap o tom neví vůbec nebo se to dozví až potom, úplně náhodně :D to chce klid a pak stačí jen důvěra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15645
26.3.20 12:45

Ne, já si s kolegy ani kamarády nevolam. A když už, tak klidně před manzelem, protože je to buď pracovní nebo někdo neco potřebuje. Tajně bych si volala s milencem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1626
26.3.20 12:47
@Anonymní píše:
Mam, rozvedl bych se.

V tomto případě doporučuju najmout rovnou soukromého detektiva a v tom slídění ještě přitvrdit. Pochybuju, že něco usvědčujícího nenajdeš, když se fakt budeš snažit. Když už rozvod, tak co nejrychleji, ať neztrácíš čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 12:48

Ahoj zakladateli,
ano, je normální, že tvá žena udržuje kamarádské vztahy s jiným mužem. Je hezké, že má k ní někdo důvěru a probírá s ní tyto velmi osobní věci. Pokud je to přes míru toho, co ti je příjemné, tak to ženě řekni, ale respektuj vždy její soukromí a právo na to bavit se také s někým jiným. Nakonec, je to samočistící mechanismus pro váš vztah, pokud jsi dobrý partner a ženě s tebou nic nechybí.
Co považuji za velkou chybu - že kontroluješ ženě Facebook, výpisy volání, kde a s kým je. Neznám jediný případ, kdy to vedlo k něčemu dobrému.
PS: Ano, moje žena si telefonuje a někdy i schází s kamarády a ano, kamarádské vztahy má i kolegy v práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama