Volají si partnerky s kamarády?

Napsat příspěvek
26.3.20 17:41

Tak obecne na pratelskych kontaktech s druhym pohlavim nevidim nic spatneho a sama mam pres dvacet let kamarada, se kterym (s ruznou periodicitou) probiram tak nejak vsechno, co se mi stane a je to pro me urcita forma terapie, sverit se nekomu, kdo me zna prakticky cely zivot, zna vsechny me pady, starosti, povahu a vi, cim jsem v zivote prosla. Nicmene ho v tlf ani na whatsappu nemam pod krycim jmenem a kdyby se partner ptal, neni problem odpovedet. Ale uprimne rikam, ze to beru jako svou hodne soukromou vec a jsem rada, ze to v maximalni mozne mire respektuje.
Druha vec je to, co zminuje @bigl a to zmena chovani po letech. Ne tedy, ze by na to kdokoliv z partneru nemel narok, ale nebudu zastirat, ze kdybych se dozvedela, ze muj partner ma najednou zbrusu novou kamaradku, obden si volaji a nema ji ulozenou v tlf, asi by mi to take prislo zvlastni. Ne tedy ten kontakt, ale to mlzeni, zvlast kdyz je to kolega z prace. Ale abych nerozvijela konspiracni teorie, odpoved muze byt jednoduse i v poslednim odstavci prvniho prispevku zakladatele. Pise, ze je stara skola a kontakty tohoto typu neuznava a vidi v nich jasnou neveru. Tudiz i tady muze byt odpoved na jeho otazku. Jeho zena to vi a chce mit klid. Pokud bych vazne mela milence, urcite mu nebudu volat z cisla, ktere ma spolecne vyuctovani, kde si to i ten nejslabsi vzadu (nemyslim hned zakladatele ;) ) muze zjistit. Tohle mi prijde stejne vtipne, asi jako kdyz se tu obcas prsi partnerky/partneri, ze ten jejich je rozhodne verny, protoze ony/oni maji prece pristup do jejich mailu atd. Myslim, ze i prumerny simpanz zvladne zalozit mail do dvou minut. A to mu davam jeste urcity bonusovy cas ;).
Takze zakladateli, mozna je v tom opravdu neco vic…a mozna zna jen tve nazory a chce mit klid bez pravidelneho vyslechoveho okenka. Nicmene pokud ma milence, orezana pastelka to nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1936
26.3.20 19:28

@ontarova.stara
Souhlas.
A taky mám dvacetiletého kamaráda, který mě zná jak své boty a já jeho. Ale manžel ho zná taky a rozhodně nezakrývám, když si voláme. Na pivo někdy jdeme všichni a někdy jen já s ním. Ale nelžu o tom, vždycky to řeknu a nezakrývám to.
Tam jsou blbé ty krycí manévry a těžko říct, jestli je důvod nevěra, nebo to, že ví, že by zakladatel takový přátelský vztah nevydýchal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama