Volala jsem rychlo a teď nevím, jestli jsem se neunáhlila...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zabatko
Závislačka 4265 příspěvků 15.01.17 10:23
Volala jsem rychlo a teď nevím, jestli jsem se neunáhlila...

Ahoj všem, mám 12 letou dceru, která chodí ke koním. Zrovna jsem u toho incidentu byla, i když jsem ho přímo neviděla, jen slyšela (rána jak prase - dunivá). Dcera lonžovala koně a ten po ní vykopnul, kopnul ji do zad (kovaný není), ale je velký a silný. Dcera byla mimo, odvedla jsem ji sednout si, začala se motat a nereagovala očima, prý vidí šedě a neslyší, tak jsem hned volala rychlou, než dojeli, tak dcera byla celkem v pohodě, dokonce odešla z jízdárny po svých. Na zádech měla červený flek od toho kopyta. Odvezli ji, já jsem si pro ni pak jela, prý to má jen pohmožděné a dobrý. Tak mám teď výčitky, že jsem volala, ale opravdu mě vyšokovala, jak se klátila a že nevidí, neslyší. Ale nakonec jí nic není. Udělaly byste to taky, nebo byste čekaly? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Hanullka
Extra třída :D 14557 příspěvků 15.01.17 10:26

Udělala bych to úplně stejně ;).

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 10:27

Taky bych volala.

j-p
Extra třída :D 11729 příspěvků 15.01.17 10:27

Taky bych volala a nečekala na nic. Takže žádné výčitky nemusíte mít. :hug: Hlavně že je v pořádku.

cecetka
Kelišová 7352 příspěvků 15.01.17 10:27

@Zabatko To je v poradku. Mohla mit vnitrni zraneni, ktere neni videt.

Zabatko
Závislačka 4265 příspěvků 15.01.17 10:28

No právě, pořád si říkám, že čekat půl hodiny, tak pak bych mohla taky volat pohřebáky, tak jsem ráda, že nakonec dobrý, no nikdo mi nevynadal, ale cítila jsem se trochu trapně.

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 15.01.17 10:29

Vůbec nechápu, že se na to ptáš tady. Samozřejmě, že bych volala rychlou, přeci nemůžeš vědet, jestli nemá něco uvnitř zlomené, nebo cokoliv jiného. Je lepší jet na prohlídku s dítětem desetkrát zbytečně, než jednou něco zanedbat.

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 15.01.17 10:30

Kone jsou autisticke svine! Zachovala jste se spravne. Radsi zbytecne rychla, nez pozde.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 15.01.17 10:30

Rozhodne bych volala. Kdybys nezavolala a mela nejake vazne zraneni, to by sis teprve vycitala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 10:31

Ja jednou spadla z kola. Chvili jsem se motala. Potom chvili dobry. Do nemocnice jsem jela. Na prijmu taky dobry jen me bolela hlava. A co mam? Trvale poskozenou cast mozku a komplikace do konce zivota. Nikdy nevis co se v tele stane. Udelala jsi dobre :kytka:
Prosim o anonym.

Zabatko
Závislačka 4265 příspěvků 15.01.17 10:31

Nevím no, bylo to takové všechno rychlé, kůň ji prdnul a během 3 minut se to všechno odehrálo včetně volání rychlé. Já většinou nepanikařím pro nic za nic, ale ten chvilkový stav mě vyděsil, ale večer už byla holka vysmátá.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 15.01.17 10:32

Jo a doporucuju pri praci s konema paterak. Kolikrat uz zachranil deti u nas od vazneho zraneni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 10:33
@cecetka píše:
@Zabatko To je v poradku. Mohla mit vnitrni zraneni, ktere neni videt.

Presne tak. Jsem anonym 10:31

Zabatko
Závislačka 4265 příspěvků 15.01.17 10:33
@Anonymní píše:
Ja jednou spadla z kola. Chvili jsem se motala. Potom chvili dobry. Do nemocnice jsem jela. Na prijmu taky dobry jen me bolela hlava. A co mam? Trvale poskozenou cast mozku a komplikace do konce zivota. Nikdy nevis co se v tele stane. Udelala jsi dobre :kytka:
Prosim o anonym.

Ty jo, to mě mrzí. Asi fakt volat zbytečně než pak pozdě. Přeji hodně zdraví. :kytka:

Zabatko
Závislačka 4265 příspěvků 15.01.17 10:34
@Manticora píše:
Jo a doporucuju pri praci s konema paterak. Kolikrat uz zachranil deti u nas od vazneho zraneni.

Jojo, ona ho má, na lonžování si no nevzala. Přemýšlím, že jí pořídím raději vestu. To jsou takové věci, které si člověk uvědomí pozdě.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >