Volali mi, že jsem vyhrála cenu

1938
25.3.11 11:51

Volali mi, že jsem vyhrála cenu

Právě mi volali, že jsem byla vylosovaná a vyhrála jsem nějakou věcnou cenu v hodnotě 500Kč. Moc tomu nevěřím. Před nějakým týdnem jsem na ulici studentkám odpověděla na nějakou anketu. Vzali si na mě telefon s tím, že je to anketa se slosováním a můžu něco vyhrát. Tak jsem se zasmála, jakože jasně a tím jsem to uzavřela. Teď mi volali, že jsem něco vyhrála a že si to mám kamsi přijít vyzvednout. Zní mi to celé podezřele, ptala jsem se rovnou, zda to není podmíněno nějakým nákupem, prý ne, prý tam bude slavnostní předávání a zabere to maximálně 20minut. Což je dost. Nejsem ten typ, že by mě někdo ukecal, abych si koupila nějaký produkt, protože je to táák strašně výhodný. Spíš si říkám, zda to nebude zbytečně ztracený čas. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Jedná se o firmu HOME ART. Prý!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11692
25.3.11 11:54

Zkušenost nemám, ale moc se mi to nezdá teda :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
25.3.11 11:55

Moje mamka takhle vyhrála presovač… :-D já bych se tam asi kouknout šla, když se ti něco nebude zdát, můžeš odejít …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
25.3.11 11:57

No upřímně - mohla by to být fakt jenom výhra a tím to končí, ale s největší pravděpodobností to bude klasika (taky už se mi párkrát stalo, že jsem odpověděla na tři otázky v telefonickém dotazníku a za týden měla nadšený hovor, že jsem vyhrála a musím si to jít převzít tam a tam…nikdy jsem nikam nešla, většinou jsem si našla na netu, co je to za podvodnou firmu). Podle mě to bude dost možná poukaz na 500,– Kč s tím, že sleva bude uplatněna, když si u firmy zakoupíš zboží nad 10 tisíc nebo něco podobného :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
25.3.11 11:57

V dnesni dobe nikdo nic zadarmo nikomu neda :wink: .

Stejny zpusob vyuziva i jena cestovni kancelar.Zavolaji klidne i za pul roku,ze clovek vyhral(pote,co nekomu na ulici neco vyplnil),ze si ma prijit pro vyhru a nezabere to cas.Pak cloveka „nahongaji“na super levnou dovolenou,kterou,kdyz si pak zpocita,si radne zaplati 8-)

Neverila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
25.3.11 12:00

home art znám - prodejny s poměrně luxusním značkovým zbožím pro domácnost. kupovala jsem tam hodně věcí…
http://www.homeart.cz/
jestli je to tento home art, tak bych si pro cenu rozhodně šla :-)
ale je fakt, kdyby mi takhle někdo volal, tak bych taky dost přemýšlela, co je to za divnou akci… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
25.3.11 12:01
Any píše:
V dnesni dobe nikdo nic zadarmo nikomu neda :wink: .

Stejny zpusob vyuziva i jena cestovni kancelar.Zavolaji klidne i za pul roku,ze clovek vyhral(pote,co nekomu na ulici neco vyplnil),ze si ma prijit pro vyhru a nezabere to cas.Pak cloveka „nahongaji“na super levnou dovolenou,kterou,kdyz si pak zpocita,si radne zaplati 8-)

Neverila bych.

U té mamky to tehdy bylo tak, že to bylo slavnostní předání a v rámci toho byla i možnost si něco koupit, ale kdo nechtěl, nemusel… :-) Tak si mamka vzala to, co vyhrála a hotovo :-) Kafe to dělá docela dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13904
25.3.11 12:02
Black_Orchids píše:
home art znám - prodejny s poměrně luxusním značkovým zbožím pro domácnost. kupovala jsem tam hodně věcí…
http://www.homeart.cz/
jestli je to tento home art, tak bych si pro cenu rozhodně šla :-)

Souhlas, jestli je to tenhle Home Art, tak tam klidně půjdu místo tebe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
25.3.11 12:03
kate02 píše:
Any píše:

Neverila bych.
U té mamky to tehdy bylo tak, že to bylo slavnostní předání a v rámci toho byla i možnost si něco koupit, ale kdo nechtěl, nemusel… :-) Tak si mamka vzala to, co vyhrála a hotovo :-) Kafe to dělá docela dobrý…

Tak to je fajn :palec: .Nekde tak ale vstricni nejsou,kdyz si nechce nekdo neco koupit…

Pohledala bych na netu,soutez od tehle firmy,treba ti vyjede nejaka diskuse..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
25.3.11 12:05
kate02 píše:
Moje mamka takhle vyhrála presovač… :-D já bych se tam asi kouknout šla, když se ti něco nebude zdát, můžeš odejít …

Ze by 8-o A to si pro nej sla a tvrdla tam taky 20 minut? No zvedavost je ale velka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
25.3.11 12:07

Muehehe, já jo. Bylo to nějaký Home něco - prostě pobočka od Zepteru. Šlo o dost trapnou předváděčku na kouzelný utěrky a vysavače :mrgreen: Já jsem na MD, měla jsem cestu do města, jsem si řekla, což, aspoň se s Míšou na 20 min. ohřejeme. No dělal jim tam pěknej brajgl, ale prodejci se mile usmívali v domění, že něco utrží. :mrgreen: Ptali se lidí, proč že tam vlastně přišli, všichni, že aby se něco dozvěděli a já že hlavně pro tu výhru, ne :jazyk: :lol: Dali nám čaj a sušenky, něco si tam mleli o produktech, pak do mě hučeli, ať si to koupím (samosebou nekoupila jsem nic) a nakonec výhra byla…švýcarský gel na vlasy v hodnotě 500,–Kč :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: V krámu bych ho nekoupila ani za dvacku, páč to stejně nepoužívám. Pro tebe ztráta času, ale já se docela bavila nad tím, jak to bylo celý trapný. Mmch propagovali utěrky, vysavače apod a v té předváděcí kanceláři měli pěknej bodrel, Michal jak vymetl všechny rohy, tak byl jak čuně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
25.3.11 12:15
Any píše:
kate02 píše:
Any píše:

Neverila bych.
U té mamky to tehdy bylo tak, že to bylo slavnostní předání a v rámci toho byla i možnost si něco koupit, ale kdo nechtěl, nemusel… :-) Tak si mamka vzala to, co vyhrála a hotovo :-) Kafe to dělá docela dobrý…

Tak to je fajn :palec: .Nekde tak ale vstricni nejsou,kdyz si nechce nekdo neco koupit…

Pohledala bych na netu,soutez od tehle firmy,treba ti vyjede nejaka diskuse..

Zase držet ji tam nemůžou, tak jim tam maximálně ten dárek nechá :-D

Alenka píše:
kate02 píše:
Moje mamka takhle vyhrála presovač… :-D já bych se tam asi kouknout šla, když se ti něco nebude zdát, můžeš odejít …
Ze by 8-o A to si pro nej sla a tvrdla tam taky 20 minut? No zvedavost je ale velka..

U ní to tehdy bylo dokonce spojený s nějakou večeří nebo něčím takovým… Takže to bylo tak na hodinku, hodinku a půl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
25.3.11 12:25

dcera jednou nahlásila tel.číslo na Oriflame propagač.akci a pak volali, že vyhrála a má si to vyzvednout s dospělým. Šla jsem s ní a dostala jejich kondicionér na barvené poškození vlasy … 8-o v 11rokách :roll: a to se ještě přehrabovali v krabicích a uvažovali co jí dají :zed: myslím, že mohli zvážit její kvalitu vlasů a věk :lol:

Asi bych šla, aspoň si poslechneš, jak nedokonalé věci používáš , když nemáš od nich nic. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7572
25.3.11 12:43

Diskuze ke zmiňované cestovce :cert: , odpověděli jsme kdysi na výstavě květin.
https://www.emimino.cz/…-take-35900/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
25.3.11 12:46

No pan mi do telefonu rikal, ze jsem vyhrala vecnou cenu v hodnote 500 +1000Kc - to nejak moc nerozebiral, takze predpokladam, ze to bude neco jako slevovej sek na odber tech jejich veci. Vyptavala jsem se, co jsem teda vyhrala a pry to ja nevim, to tady nemam, to az na miste. No asi tam pujdu, nejak to pretrpim a snad si neco odnesu..ZADARMO!! Gel to probuh snad nebude.. :mrgreen:
Jo a obcerstveni tam bude taky, mno..to jim dam asi zabrat, protoze nesnasim studeny a bublinky a kafe piju jen to svoje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama