Volat či nevolat po pohovoru

4981
1.8.13 10:37

volat či nevolat po pohovoru

Ahoj ženy,
mám na Vás dotaz.
V uterý jsem byla na pohovoru.
Bohužel jsem si s majitelem neřekla, kdy mi zavolá, jestli mě berou nebo ne.
Spíš jsem mu řekla ať si to nechá v klidu projít hlavou, jelikož říkal, že mu tam žádná asistentka dlouho nevydržela a že má strach, aby tomu tak nebylo znova.

Přemýšlím, jestli mu mám zavolat třeba dneska odpoledne.
Nechci, aby to vypadalo, že na něj tlačím, ale zase si říkám, že třeba uvidí, že mám o práci vážně zájem.

Co myslíte? Mám mu zavolat nebo jen čekat?
Děkuji za Vaše názory ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2262
1.8.13 10:38

Jsem netrpělivý člověk, a asi bych nevydržela čekat… Takže za mě : volala bych :nevim: :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1224
1.8.13 10:38

Ahoj, zatím bych nevolala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
1.8.13 10:39
@MiskaKosa píše:
Jsem netrpělivý člověk, a asi bych nevydržela čekat… Takže za mě : volala bych :nevim: :nevim: :think:

Právě, že já jsem taky netrpělivá a nejradši bych věděla, ale nevím, jestli se to hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
1.8.13 10:40

Já bych taky nevolala, že o práci máš zájem jsi myslím dala najevo tím, žes byla na pohovoru. Jinak dneska je dle mýho kalendáře čtvrtek, což je dva dny od pohovoru, což rozhodně není doba na volání. Neřeknu kdyby to bylo po dvou týdnech, to bych tam asi zavolala… ALe takhle rozhodně ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
1.8.13 10:40

Já si dovolila volat jednou a dostala jsem takovej vejfuk, že jsem se pak mlátila ještě týden do hlavy. No a nevzali mě :D Ale asi ne proto, že jsem zavolala, spíš proto, že mám dítě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
1.8.13 10:41

Nevolat. Když tě vezmou, ozvou se sami.
Dělala jsem pohovory a co jsem opravdu nesnášela, když jsme teprve vyhodnocovali a vybírali, x nedočkavých telefonátů :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1224

@Seizdra
přesně tak, vždyť je to teprve druhý den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
@Seizdra píše:
Já bych taky nevolala, že o práci máš zájem jsi myslím dala najevo tím, žes byla na pohovoru. Jinak dneska je dle mýho kalendáře čtvrtek, což je dva dny od pohovoru, což rozhodně není doba na volání. Neřeknu kdyby to bylo po dvou týdnech, to bych tam asi zavolala… ALe takhle rozhodně ne

Sám mi řekl, že si mám rozmyslet, jestli chci tu práci nebo ne i přes to, že jsem řekla, že ano. Tak proto nad tím uvažuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
@Alises píše:
Právě, že já jsem taky netrpělivá a nejradši bych věděla, ale nevím, jestli se to hodí.

Já bych vydržela do zítra, max do pondělí… dýl ani ránu :mrgreen: :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stazinka09
1.8.13 10:42

@Alises
já bych volala, já se teda rovnou domlouvala s uchazeči o zaměstnání, kdy budu volat já výsledek pohovoru nebo jsem posílala mail

• Nahlásit
  • Citovat
4981
1.8.13 10:43
@madi píše:
Nevolat. Když tě vezmou, ozvou se sami.
Dělala jsem pohovory a co jsem opravdu nesnášela, když jsme teprve vyhodnocovali a vybírali, x nedočkavých telefonátů :mrgreen: :mrgreen:

Každý to asi bere jinak :). Když jsem v bejvalé práci dělala pohovory, tak jsem byla ráda když mi někdo zavolal. Brala jsem to tak, že májí o práci zájem, ale chápu, že když je to x telefonátu, že to asi člověka začne s*át.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
1.8.13 10:45
@stazinka09 píše:
@Alises
já bych volala, já se teda rovnou domlouvala s uchazeči o zaměstnání, kdy budu volat já výsledek pohovoru nebo jsem posílala mail

Normálně se na pohovorech, taky domlouvám. Jenže on mi na pohovoru řekl, že mu tam vždycky vydržěli chvilku a že chce si teď vybat pořádně, aby nemusel každý půl rok zaučovat někoho nového, jako to bylo do ted.

Štvalo tě když někdo volal dřív teda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
1.8.13 10:49

Nevolat

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
1.8.13 10:49

Já bych zavolala, nevydržela bych to :lol: