Reklama

Volat realitnímu makléři v neděli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buttercake
Nováček 3 příspěvky 17.02.18 21:39
Volat realitnímu makléři v neděli?

Dobrý den, v pátek jsem byla na prohlídce bytu a rada bych si jej pronajala. Realitní makléř říkal ze by mi mohl byt předat již v pondělí. Dopoledne jsem mu volala, psala sms i e-mail ale obojí bez odezvy. Mám mu volat i v neděli abychom celou záležitost vyřešili? Díky za názory.

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10879 příspěvků 17.02.18 21:40

Sice asi na telefonu je, ale volala bych až v osm nebo půl deváté v pondělí ráno. :nevim:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 17.02.18 21:42

Třeba nebyl v sobotu na telefonu a v neděli ti zavolá sám.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 17.02.18 21:50

Volala bych klidně v neděli zase. Když jsme sháněli před lety podnájem, tak ty dobrý nabídky byly přes víkend rozebraný. Makléř nám potvrdil, že víkendy nedrží a rychlé jednání je velká výhoda. Nakonec „náš“ byt jsme s ním taky řešili přes víkend, včetně složení zálohy, smluv atd.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 17.02.18 21:55

Taky bych zavolala i v neděli. Taky nám kdysi zmizela nabídka přes víkend. Když to nebude v 7 ráno nebo v pravé poledne, tak to bude ok.

Emimin7
Echt Kelišová 8725 příspěvků 17.02.18 23:41

Urcite zvolej, jde mu o penize.

Ollik
Kecalka 228 příspěvků 17.02.18 23:42

Taky jsem volala i v neděli. Výjimečně jsem někde zaregistrovala, že o víkendu nevolat, apod… Ale mám jednu blbou zkušenost, kdy mě realiťák seřval, že je přece neděle. :D Ale pokud už jsi mu volala i psala, počkala bych do pondělí.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 18.02.18 09:59

Volala bych. Chce prachy, tak ať se činí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >