Volat realitnímu makléři v neděli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buttercake
Nováček 3 příspěvky 17.02.18 21:39
Volat realitnímu makléři v neděli?

Dobrý den, v pátek jsem byla na prohlídce bytu a rada bych si jej pronajala. Realitní makléř říkal ze by mi mohl byt předat již v pondělí. Dopoledne jsem mu volala, psala sms i e-mail ale obojí bez odezvy. Mám mu volat i v neděli abychom celou záležitost vyřešili? Díky za názory.

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9236 příspěvků 17.02.18 21:40

Sice asi na telefonu je, ale volala bych až v osm nebo půl deváté v pondělí ráno. :nevim:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 17.02.18 21:42

Třeba nebyl v sobotu na telefonu a v neděli ti zavolá sám.

Uživatel je onlinelamicina
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 17.02.18 21:50

Volala bych klidně v neděli zase. Když jsme sháněli před lety podnájem, tak ty dobrý nabídky byly přes víkend rozebraný. Makléř nám potvrdil, že víkendy nedrží a rychlé jednání je velká výhoda. Nakonec „náš“ byt jsme s ním taky řešili přes víkend, včetně složení zálohy, smluv atd.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 17.02.18 21:55

Taky bych zavolala i v neděli. Taky nám kdysi zmizela nabídka přes víkend. Když to nebude v 7 ráno nebo v pravé poledne, tak to bude ok.

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 7129 příspěvků 17.02.18 23:41

Urcite zvolej, jde mu o penize.

Ollik
Kecalka 225 příspěvků 17.02.18 23:42

Taky jsem volala i v neděli. Výjimečně jsem někde zaregistrovala, že o víkendu nevolat, apod… Ale mám jednu blbou zkušenost, kdy mě realiťák seřval, že je přece neděle. :D Ale pokud už jsi mu volala i psala, počkala bych do pondělí.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 18.02.18 09:59

Volala bych. Chce prachy, tak ať se činí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama