Volba navýšení rodičovského příspěvku

Anonymní
15.1.20 17:01

Volba navýšení rodičovského příspěvku

Ahoj holky, potřebuju poradit, raději bych nějakou z Prahy, která má však trvalý pobyt jinde. Jako já.
Potřebuju se zeptat, zda mohu snížit dosavadní rodičovský příspěvek. Beru 9000 a kdyby to šlo snížit na 7 000, a kolik je přesná částka kterou mohu uplatnit? Jestli to není třeba 7 300 přesněji…?

Dosavadní mateřská by mi chodila na malýho do 9.teho 2021, do kdy by mi chodila nová se 7 000? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18091
15.1.20 17:06

To jako nikdo jiný než pražák tomu nerozumí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6506
15.1.20 17:11

Splnujes limit pro navyseni, takze ti prisel ze socialky dopis, ve kterem je psano, kolik uz jsi vycerpala. Tak nebud lina a spocitej si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
15.1.20 17:29

Castku si volis ty, takze muzes mit 7000kc. Nevim, kolik ti zbyva, takze tezko budu pocitat.

A jeste k tomu nejsme z Prahy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2957
15.1.20 17:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuju poradit, raději bych nějakou z Prahy, která má však trvalý pobyt jinde. Jako já.
Potřebuju se zeptat, zda mohu snížit dosavadní rodičovský příspěvek. Beru 9000 a kdyby to šlo snížit na 7 000, a kolik je přesná částka kterou mohu uplatnit? Jestli to není třeba 7 300 přesněji…?Dosavadní mateřská by mi chodila na malýho do 9.teho 2021, do kdy by mi chodila nová se 7 000? :nevim:

To, že si myslíte, že Pražáci jsou něco víc a ostatní asi dementi přeskočím. A řeknu vám, že příspěvek si můžete nastavit jaký chcete. Podle sebe. Třeba 7150 když se vám to číslo líbí. Je to buřt. A jinak, jak radí výše, vemte si ten blbej dopis co vám došel a spočítejte si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2025
15.1.20 20:20

Někdy přemýšlím jak takový rodič se potom bude učit respektive vysvětlovat dítěti matematiku, když neumí základní počty :roll: ženský to jako fakt :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama