Volba navýšení rodičovského příspěvku

Anonymní
15.1.20 17:01

Volba navýšení rodičovského příspěvku

Ahoj holky, potřebuju poradit, raději bych nějakou z Prahy, která má však trvalý pobyt jinde. Jako já.
Potřebuju se zeptat, zda mohu snížit dosavadní rodičovský příspěvek. Beru 9000 a kdyby to šlo snížit na 7 000, a kolik je přesná částka kterou mohu uplatnit? Jestli to není třeba 7 300 přesněji…?

Dosavadní mateřská by mi chodila na malýho do 9.teho 2021, do kdy by mi chodila nová se 7 000? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20514
15.1.20 17:06

To jako nikdo jiný než pražák tomu nerozumí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
15.1.20 17:11

Splnujes limit pro navyseni, takze ti prisel ze socialky dopis, ve kterem je psano, kolik uz jsi vycerpala. Tak nebud lina a spocitej si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
15.1.20 17:29

Castku si volis ty, takze muzes mit 7000kc. Nevim, kolik ti zbyva, takze tezko budu pocitat.

A jeste k tomu nejsme z Prahy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7579
15.1.20 17:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuju poradit, raději bych nějakou z Prahy, která má však trvalý pobyt jinde. Jako já.
Potřebuju se zeptat, zda mohu snížit dosavadní rodičovský příspěvek. Beru 9000 a kdyby to šlo snížit na 7 000, a kolik je přesná částka kterou mohu uplatnit? Jestli to není třeba 7 300 přesněji…?Dosavadní mateřská by mi chodila na malýho do 9.teho 2021, do kdy by mi chodila nová se 7 000? :nevim:

To, že si myslíte, že Pražáci jsou něco víc a ostatní asi dementi přeskočím. A řeknu vám, že příspěvek si můžete nastavit jaký chcete. Podle sebe. Třeba 7150 když se vám to číslo líbí. Je to buřt. A jinak, jak radí výše, vemte si ten blbej dopis co vám došel a spočítejte si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3775
15.1.20 20:20

Někdy přemýšlím jak takový rodič se potom bude učit respektive vysvětlovat dítěti matematiku, když neumí základní počty :roll: ženský to jako fakt :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 21:23

Zdravím dámy, mám dotaz. Když si půjdu zítra navýšit rodičák, přijde mi v dubnu už ta navýšená částka, nebo ještě ne?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
7786
21.3.21 21:26
@Anonymní píše:
Zdravím dámy, mám dotaz. Když si půjdu zítra navýšit rodičák, přijde mi v dubnu už ta navýšená částka, nebo ještě ne?
Děkuji

Taky se pripichuji. Posílala sem poštou ve ctvrtek. Ale četla jsem, že pokud to podáš do konce měsíce tak by to měli stihnout navýšit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
21.3.21 21:31
@Anonymní píše:
Děkuji

Pokud budete chtít navyseni uz za brezen, tak jo 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2268
21.3.21 22:32

Jojo, pokud dáš vyšší částku za březen, tak to přijde v dubnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek