Politika - uvítali by jste možnost negativních hlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakika
Neúnavná pisatelka 15021 příspěvků 21.04.10 21:25
Volby - uvítali by jste možnost negativních hlasů?

článek
To by bylo, kdyby to vyšlo, ale jak tak znám naši politickou scénu, asi to neklapne. Každopádně trošku si zasnít nikdy není na škodu, že?
Moje otázka zní - uvítali by jste takový způsob voleb? Využili by jste to?

Reakce:
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 21.04.10 21:35

Já bych byla pro. Ale tři hlasy mi přijdou málo :lol: :lol: :lol:

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 21.04.10 22:42

tak já myslela, že bych dala negativní hlas celé straně :-D

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 22.04.10 00:39

Jo, tak v tom případě by mi stačily dva :mrgreen:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 22.04.10 00:40

No jak to píšou, šlo by jen o negativní hlasy ve straně, kterou chci zvolit, to je pro mě zbytečné, ráda bych dala negativní hlas celé straně.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 22.04.10 10:02

Jo, jsem pro, to se mi líbí. Jen nevím, jak by pak vypadala sněmovna. No, kdyby se stalo, že by u vělkých stran negativní hlasy převažovaly nad pozitivními :-) Pak by tam klidně mohly být ty malé strany, které dosáhnou tak na půl procenta a podobně …

JZ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.10 00:19
DP dotazník

Dobrý den,

dovolte mi, abych Vás požádal o vyplnění dotazníku, jehož výsledky se stanou podkladem pro praktickou část mé diplomové práce na téma „Chování politických stran v souvislosti s vlivem médií na rozhodování občanů a jejich socio-ekonomické dopady˝.

Za Váš čas při spolupráci Vám předem děkuji.

http://spreadsheets.google.com/viewform?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >