Volíte komunisty? Pokud ano, můžete napsat proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fairy4
Stálice 99 příspěvků 16.04.19 18:03

Poslední dobou čtu politiku, tak mě to zajímá. Jsem měla teď trochu ostřejší výměnu názorů s kamarádkou, která je volila a nějak na to myslim.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Fofrník
Závislačka 3762 příspěvků 16.04.19 18:10
@Fairy4 píše:
Poslední dobou čtu politiku, tak mě to zajímá. Jsem měla teď trochu ostřejší výměnu názorů s kamarádkou, která je volila a nějak na to myslim.

Paměť mám ještě dobrou a mndlého rozumu nejsem. :nevim:

verujan
Kecalka 314 příspěvků 16.04.19 18:14

Nevolím, ale mám kolem sebe několik lidí, kteří ano. Nechápu :nevim:

Fairy4
Stálice 99 příspěvků 16.04.19 18:15
@Fofrník píše:
Paměť mám ještě dobrou a mndlého rozumu nejsem. :nevim:

Já si právě řikám, kde se ty voliči pořád berou, tak mě zajímá, jestli se tu někdo najde. Jinak v osobním životě nikoho dalšího neznám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 18:17

Moje máma je volila a důvod protože by to chtěl její táta. Do rozvodu s mým tátou volila toho koho jí řekl on. Nemá svůj názor.
Anonym nebo smazat

Fofrník
Závislačka 3762 příspěvků 16.04.19 18:19
@Fairy4 píše:
Já si právě řikám, kde se ty voliči pořád berou, tak mě zajímá, jestli se tu někdo najde. Jinak v osobním životě nikoho dalšího neznám.

Onehdá jsme byli na pivku (bylo tam pár mladších +- 30let). Neznali význam slova bony. :think: Tak asi tak. :roll:

suwari
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 16.04.19 18:20

Já je nikdy nevolila a volit nebudu, ale znám hodně lidí, co ano. Prý bylo za komunistů lépe, všichni měli práci, byt a nějaké jistoty a teď už je nemají :roll: :lol:

jannina1
Závislačka 4477 příspěvků 16.04.19 18:20

Podle me jsou komunisti mensi zlo nez nektere strany( v nich jsou taky nalezli komunisti).

Verun83
Echt Kelišová 9410 příspěvků 16.04.19 18:26
@suwari píše:
Já je nikdy nevolila a volit nebudu, ale znám hodně lidí, co ano. Prý bylo za komunistů lépe, všichni měli práci, byt a nějaké jistoty a teď už je nemají :roll: :lol:

Nj, liny lidi, co si neumi vydelat. Zrovna mama rikala, jak to bylo desny. Umele vytvoreny pozice, jen aby vsichni delali. Prej nemela co delat a stejne si to musela odsedet.

iPodPrd
Kecalka 196 příspěvků 16.04.19 18:26

Nesoudím a rozhodně se nesnažím přesvedčovat k volbě mně sympatické. Každý máme volební právo a je na nás, pro koho se rozhodneme. Ale kamarádka, politicky totálně negramotná, volila KSČM čistě proto, že tak leta činili její rodiče a ona se prostě „rozhodla“ taky tak, aby byl doma klid. Ale její hlas stejně nebyl uznán, podepsala se na lístek :mrgreen: já jsem zass svou obálku vracela komisi. No náš profesor ZSV by měl vrátit diplom :D

Fairy4
Stálice 99 příspěvků 16.04.19 18:31

Já vlastně znám ještě dvě, které je posledně volily. Jedna starší, protože má exekuci a za nich by měla jistotu. A ta druhá mladá, protože ji to poradila ta starší. :) Ale tyhle ani moc nepočítám. Já bych spíš chtěla znát někoho znalého, kdo to sleduje, kdo je volí a slyšet důvod těch.

TRG
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 16.04.19 18:31

Hanba by mě fackovala. A rodiče by mě taky asi propleskli. A patrně i tchýně s tchánem. A manžel by mi znárodnil kapesné. :mrgreen: Neznám osobně ani nikoho, kdo volí. Ale z vesnice, odkud pocházím, by se našlo lidí z řad především staršího osazenstva až až. Plus jeden příbuzný by je byl schopný volit. Důvod? Pro srandu prej. :roll:

Prof. Farnsworth
Kelišová 7080 příspěvků 16.04.19 18:31
@Fairy4 píše:

A ve které straně :mrgreen:

elinka90
Závislačka 2660 příspěvků 1 inzerát 16.04.19 18:33

Mam kamarada, ktery chtel na vesnici kandidovat za SPD a najednou je u komunistu. Myslim, ze o politice vi tolik jako moje babicka o pocitaci. Tak hlavne, ze se dostal do zastupitelstva. Hanba by me fackovala, byt na kandidatce komunistu

histep
Závislačka 4538 příspěvků 16.04.19 18:33

Komunisti meli po revoluci byt postaveni minimalne mimo zakon.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama