Volná dětská herna Hradec Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evulina
Extra třída :D 14293 příspěvků 16.03.18 00:31
Volná dětská herna Hradec Králové

Ahoj maminky, které bydlíte v Hradci či okolí,
máte typ na dobré mateřské centrum s volnou hernou otevřenou i odpoledne nejlépe do 18 h? Dopoledne nám to bohužel nevychází, mám fofry s přípravou oběda + se snažím stihnout s malou procházku + ještě od 11 do 12 mám brigádu a po obědě malá tak do 15 h spí, takže něco od cca 16 do 18 h nejlépe..
Zatím bych s dcerkou (necelé 2 roky) chtěla chodit do herničky volné, ona ráda sama objevuje lidi a věci a ráda si samostatně a po svém hraje s ostatními dětmi..a až teprv by se rozkoukala, tak bychom zkusily možná časem i nějaké řízené aktivity, to by se vidělo.
Se starší jsem před lety byla jednou v RMC Sedmikráska, ale tam teda mě dost odradila paní v té herně, je to tam obsluhované a ona malou nenechala si v klidu hrát, pořád jí do toho mluvila co má a nemá dělat, byla jí pořád za zadkem a dcerku to dost obtěžovalo..tak nevím, zda se tam už změnil personál nebo ne, ale nějak mě to zrovna tam kvůli tomu neláká, takže spíš neobsluhovanou volnou hernu, kde jsou rodiče + děti..
Díky :kytka:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama