Volná ortodoncie?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.5.22 16:54

volná ortodoncie?

Dobrý den. Zase asi budu otravovat ale už skoro dva měsíce hledám nějakou volnou ortodoncii nebo zkrátka kde momentálně berou nové pacienty. Chtěla bych se zeptat pokud někam chodíte tak jestli víte o nějaký která přijímá nebo nemá plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39758
21.5.22 16:57
@nikdo_0001 píše:
Dobrý den. Zase asi budu otravovat ale už skoro dva měsíce hledám nějakou volnou ortodoncii nebo zkrátka kde momentálně berou nové pacienty. Chtěla bych se zeptat pokud někam chodíte tak jestli víte o nějaký která přijímá nebo nemá plno.

k čemu ti bude, že v Horní Dolní mají volno, pokud bydíš na druhé straně republiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8791
21.5.22 17:40

Hledala jsem v Ostrave, našla jsem po obtelefonovani asi všech ortodontistu ve městě, ale termín až za 9 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 17:45
@bublinek píše:
Hledala jsem v Ostrave, našla jsem po obtelefonovani asi všech ortodontistu ve městě, ale termín až za 9 měsíců.

Tebe neposlala zubařka? Možná bys měla termín hned.
Mě dala zubařka vizitku, zavolala jsem, řekla kdo mě posílá a objednali mě do týdne (před 3 měsíci a taky ostrava)

• Citovat
  • Nahlásit
10074
21.5.22 17:52

Ortovize na Želivskem :palec:- Praha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8791
21.5.22 17:54
@Anonymní píše:
Tebe neposlala zubařka? Možná bys měla termín hned.
Mě dala zubařka vizitku, zavolala jsem, řekla kdo mě posílá a objednali mě do týdne (před 3 měsíci a taky ostrava)

poslal mě dokonce bývalý ortodontista i tak jsme dostali termín za 9 měsíců
a co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 18:03

@vokishka žiju ve středočeském kraji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25146
21.5.22 19:25

Havl brod dentální clinic. Ale to ze cekas přece není zas takový problem. To není žádná akutní léčba. My měli termín myslím za 2 měsíce, pak dve návštěvy zase po dvou měsících. Při březnové nám dali termín nasazení rovnátek na červenec. Uvolnil se termín a minuly týden byly nasazeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1633
22.5.22 19:12

A proč je problém počkat? Prostě se někam objednej, takhle můžeš hledat další rok a lhůty budou pořád stejné. Může se třeba uvolnit termín a zavolají ti, ať příjdeš dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat