Volná tekutina za dělohou po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:09
Volná tekutina za dělohou po ovulaci

Ahoj, nevíte jak dlouho můžu být po ovulaci, když mi zůstala volná tekutina za dělohou? Je to ihned po ovulaci nebo tam může zůstat i několik dní po ovulaci popř. může to být způsobeno i něčím jiným. Anonym z důvodu snažení o miminko(nikdo to neví)

Reakce:

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 28.03.18 22:50

Já měla volnou tekutinu a bylo z toho těhotenství, jak to spolu souvisí, to nevím. Bylo to zjištěno na UTZ, protože jsem se vysekala v autě. Pokud si dobře vzpomínám, mohlo to být týden po ovulaci…Manžel si od té doby dělá srandu, že ten kutulák přes střechu auta syna v děloze pěkně usadil :). Těhotenství jsem samozřejmě zjistila dýl.

blumen
Hvězda diskuse 41925 příspěvků 28.03.18 23:13

Muze tam byt az do menses klidne. Zalezi na mnozstvi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >