Volná tekutina za dělohou po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.03.18 22:09
Volná tekutina za dělohou po ovulaci

Ahoj, nevíte jak dlouho můžu být po ovulaci, když mi zůstala volná tekutina za dělohou? Je to ihned po ovulaci nebo tam může zůstat i několik dní po ovulaci popř. může to být způsobeno i něčím jiným. Anonym z důvodu snažení o miminko(nikdo to neví)

Reklama

Reakce:

Adinka_2012
Závislačka 2591 příspěvků 10 inzerátů 28.03.18 22:50

Já měla volnou tekutinu a bylo z toho těhotenství, jak to spolu souvisí, to nevím. Bylo to zjištěno na UTZ, protože jsem se vysekala v autě. Pokud si dobře vzpomínám, mohlo to být týden po ovulaci…Manžel si od té doby dělá srandu, že ten kutulák přes střechu auta syna v děloze pěkně usadil :). Těhotenství jsem samozřejmě zjistila dýl.

blumen
Hvězda diskuse 42294 příspěvků 28.03.18 23:13

Muze tam byt az do menses klidne. Zalezi na mnozstvi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autogramiáda „sluníčkové“ Lucie Vondráčkové: Za podpis chce 120 korun!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) má početnou fanouškovskou základnu, čehož se... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama