Reklama

Volná tekutina za dělohou po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 22:09
Volná tekutina za dělohou po ovulaci

Ahoj, nevíte jak dlouho můžu být po ovulaci, když mi zůstala volná tekutina za dělohou? Je to ihned po ovulaci nebo tam může zůstat i několik dní po ovulaci popř. může to být způsobeno i něčím jiným. Anonym z důvodu snažení o miminko(nikdo to neví)

Reklama

Reakce:

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 28.03.18 22:50

Já měla volnou tekutinu a bylo z toho těhotenství, jak to spolu souvisí, to nevím. Bylo to zjištěno na UTZ, protože jsem se vysekala v autě. Pokud si dobře vzpomínám, mohlo to být týden po ovulaci…Manžel si od té doby dělá srandu, že ten kutulák přes střechu auta syna v děloze pěkně usadil :). Těhotenství jsem samozřejmě zjistila dýl.

blumen
Hvězda diskuse 40288 příspěvků 28.03.18 23:13

Muze tam byt az do menses klidne. Zalezi na mnozstvi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama