Volné dopoledne s manželem

752
30.1.20 15:28

Volné dopoledne s manželem

Zdravim, as sem jdu s uuuplne blbou otazkou, ale nic me nenapada, tak treba nekdo bude mit tip… zcela zazracne mame s manzelem volne dopoledne, ani jeden v praci, dite ve skolce, no zazrak, tak si ho chceme uzit… jenze v 9.mesici se sotva valim, v kine se mi dela spatne, wellnes ma zrovna plno, obed je jasna volba, ale co podniknout dopoledne? Nejaky tip?? Hezky den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5873
30.1.20 15:31

Si pustte nejaky film doma, nebo at ti udela pedikuru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
30.1.20 15:31

Co se kouknout na nějaký hezký film na PC? Ježíši, tohle kdyby se nám povedlo, tak zaleze mě do postele a pustíme si třeba Vetřelce. Prostě nějakou klasiku, kterou s dětmi nemůžeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18569
30.1.20 15:33

Tak tohle se stát nám tak se pořádně vyspíme v klidu vstaneme rovnou k obědu na který si v klidu dojedeme a mezi tím budeme poslouchat ticho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
30.1.20 15:33

Doma prave trcet nechceme, protoze to sklouzne k tomu, ze manzel pujde makat na barak a ja k praci na pc, takze chceme vypadnout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5873
30.1.20 15:42

@llida tak ja osobne bych v 9tym mesici v obdobi chripek byla rada doma :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12077
30.1.20 16:14

Co nějaká společná masáž - buď nohy, nebo ramena?

Případně k těm nohou přidat i pedikůru - manžel se sice možná bude vzpírat, že to je nemužné, ale zrovna nedávno si zašel poprvé v životě na pedikůru můj otec, protože jak je mu přes sedmdesát, tak už se mu špatně ohýbá k nehtům a byl z toho velmi nadšen, jak je to příjemné.

Příspěvek upraven 30.01.20 v 16:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
30.1.20 16:14

Ja bych sla na brunche. Miluji brunche. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
30.1.20 16:28

Taková snídaně v kavárně by taky mohla být fajn. A normálně si zajít na bazén? Poplavat si, na minutku do vířivky, nechat si namasirovat záda pod tím vodopadem, chrličem, pokud ho maj..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
30.1.20 17:18

Dneska jsme meli oba volny den, rano snidane a na gauci jsme koukali na Zaklinace, asi pet dilu. Obed jsem nedelala, odpoledne pak chlap myl auta, ja si cetla. Ted jedeme na veceri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21518
31.1.20 10:42

@Ou Nejak necjapu, proc by pedikura (pise se carkovane „u“) mela byt neco nechlapskeho.. ;) Copak nehty si strihaji jen zeny? Nee, nerypu :mavam:,jen ze jsem se s tim sem tam setkala uz.
Navic kdyz - jak pises, uz se to starsimu cloveku dela hur, stejne jako tem zminenym tehotnym nebo nam, co mame
problemy ohnout koncetinu, bolava zada apod.

@llida Tak jak si to dopoledne nakonec uzivate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
31.1.20 16:36

@Žirafa 69 nakonec jsme byli na snidani s kafickem, pak jsme sli na romantickou prochajdu podel vody a pak obed v restauraci… diky vsem za rady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21518
31.1.20 18:00

@llida Super. ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu