Volně dostupné léky proti úzkosti

Anonymní
18.4.21 09:09

volně dostupné léky proti úzkosti

Ahoj,
máte někdo pozitivní zkušenost s volně dostupnými léky proti úzkosti? Nejdřív bych to chtěla zkusit pomocí něčeho přírodního, volně dostupného. Případně doporučte psychologa, psychoterapeuta, psychiatra - s tím mám zatím špatné zkušenosti.
Děkuji za zkušenosti.
Prosím anonym jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
422
18.4.21 09:12

Něco přírodního na úzkost je jít na procházku 🙂jinak volne dostupné je deprese stop špatně náladě a teda přijde mi ti jako hovadina😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
18.4.21 09:15

Já mám dobrou zkušenost s Guajacuranem. Ale já mam projevy úzkosti hodně fyzické (zatínám tělo a jdu do křečí), nemyslím si, že to bude fungovat pro každého.

Terapeuta bych doporučila spíš. Čím dýl se problém budeš snažit řešit sama, tím horší a zdlouhavější můžeš mít léčbu. Tip bohužel nemám, chodila jsem na hodně specifické pracoviště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
18.4.21 09:19

Jinak ještě tip - mě pomáhají na uvolnění buď meditace nebo různá dechová cvičení. Zkus si vygooglit „Jacobsonova progresivní svalová relaxace“. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29101
18.4.21 09:25

Můžeš zkusit bylinkové čaje, třezalku. Osobně bych sama nic řešit nezkoušela a valila bych k psychologovi. Psychiatrovi. Nebo minimálně se poradit s obvodním doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
18.4.21 17:29

Mě na nálady a úzkost pomohla pupalka dvouletá a cvičení.
Doporučil mi pupalku dvouletou gynekolog, upravuje hormonální rovnováhu. Vždy kolem menstruace jsme se děsně pohádali s manželem. U mě to teda bylo spojené s hormonálními výkyvy.
Doporučil mi, ať beru pupalku dvouletou v tobolkách (koupíš v lékárně), alespoň 4 měsíce. Cvičím, jdu na procházku nebo prostě nějakou fyzickou aktivu… No a jestli to nezabere, tak ať přijdu a dá mi něco silnějšího.
Fakt se to zlepšilo. Tak vyzkoušej, je to přírodní, takže to asi chvíli trvá, než to zabere.
Byla jsem i u psychologa, na sezení, také bych doporučovala, i když jsem měla jen jedno sezení, tak to určitě také pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
18.4.21 18:24

Doporučuji persen forte, ale poradila bych se s lékařem, mohou vzniknout kontraindikace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
18.4.21 20:58

Mě teda žádné volně dostupné léky nepomohli a že jsem zkusila vše možné. Pomohla mi až návštěva psychiatra. Jediný co z vlastní zkušenosti můžu doporučit je meduňka a horčík (kupuju magnesium B komplex rapid) a meditace na zklidnění dechu a myšlenek.
Přeji hodně zdraví ať je vše zase dobré :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
19.4.21 05:41

Zkouselas L- Tryptofan musi to byt od kvalitniho dodejce, mne pomohl uz prvni den brani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 14:52

Zkuste novopassit

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie