Reklama

Volně prodejné kapky do nosu a očí na alergii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 09:31
Volně prodejné kapky do nosu a očí na alergii

Ahojky, alergie se u mě letos projevila dříve než jiné roky a já už jsem hlavně z těch očí a svědícího nosu s rýmou zralá na blázinec, beru léky na astma+ flonidan každé ráno na alergii a nic, na alergologii jsem objednaná za měsíc…máte zkušenost s volně prodejnýma kapkama do očí a sprejem do nosu, co dokáže ulevit? Zkušenost mám s Livostinem, ten trochu zabral na oči, ale na rýmu nic..děkuju moc…ještě bych dodala, že alergologii mám daleko, takže sjet tam pro recept je nemožný, navíc bez vyšetření by to asi nešlo, kdyby třeba e-recept poslali na mobil

Reklama

Reakce:

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 12.04.18 09:40

Nezkoušela jsi homeopatika? Kalium iodatum (spíše na kašel) nebo Allium cepa (alergie - pyly, slzení, rýma)

BohunkaP
Extra třída :D 14897 příspěvků 12.04.18 09:41

Osobně mám vyzkoušený Flixonase a pomáhá mi (v nouzi, když mi dojde Avamys předepsaný alergologem).

Ty ale bereš léků zjevně dost, tudíž bych si to - být Tebou - bez konzultace s Tvým lékařem nekupovala.

P4ja
Kelišová 5383 příspěvků 12.04.18 09:41
@Anonymní píše:
Ahojky, alergie se u mě letos projevila dříve než jiné roky a já už jsem hlavně z těch očí a svědícího nosu s rýmou zralá na blázinec, beru léky na astma+ flonidan každé ráno na alergii a nic, na alergologii jsem objednaná za měsíc…máte zkušenost s volně prodejnýma kapkama do očí a sprejem do nosu, co dokáže ulevit? Zkušenost mám s Livostinem, ten trochu zabral na oči, ale na rýmu nic..děkuju moc…ještě bych dodala, že alergologii mám daleko, takže sjet tam pro recept je nemožný, navíc bez vyšetření by to asi nešlo, kdyby třeba e-recept poslali na mobil

Já to párkrát taky zkoušela s volně prodejnýma a moc to nepomáhalo. ASi bych zkusila ten flixonaise, co mají v Maxovi myslím. Ale kamrádka v lékárně říkala, že pokud ti něco napíše doktor, tak je to nejlepší, protože jsou mnohem účinnější.
Jinak nos jsem vyplachovala mořskou vodou a na oči jsem používala taky nějaké zvlhčující kapky, ale to je spíš jen na to vypláchnutí.
Zkus doktorovi zavola, třeba by ti řekl, co by se dalo koupit v lékárně.
Já už přivolávám déšť, protože tohle počasí je na ty pyly nejhorší.

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 12.04.18 09:48

Mně naštěstí stačí jen borovou vodou vyplachoat oči, ale léky s účinnými látkami může předepsat i praktický lékař, není třeba čekat měsíc - zejména pokud máte i astma, tak to chce řešit hned.

Ivetkaa01
Povídálka 35 příspěvků 12.04.18 09:53

Mě vždycky nejrychleji uleví Flixonase a hlavně zabere na všechno co se týče rýmy, slzení očí, lechtání v nose atd. a člověk nemusí používat kapky do očí a ještě zvlášť kapky do nosu což je opravdu fajn :dance:

romulkaa
Závislačka 4336 příspěvků 12.04.18 11:09

Nosní přípravky - Flixonase, Allergodil nosní sprej, Beclomet nasal aqua
Oční přípravky - Allergodil oční kapky, Ocutein allergo

Určitě bych si vzala ale tabletku. Třeba analergin nebo xyzal.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 19:40

@romulkaa tablety na alergii jsem si vzala, beru Flonidan právě, ten beru viceméně po celý rok na alergii a zabírá to na tu rýmu a oči jen částečně, když jsem měla na předpis od alergologa ty kapky, tak to právě bylo daleko lepší…uvidím, zítra tam asi zavolám, dnes tam dr. nebyla…každopádně děkuju všem :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama