Volně prodejné léky na psychiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 06:49
Volně prodejné léky na psychiku

Dobrý den, omlouvám se za anonymitu, ale snad bude pochopitelná.
Máte zkušenost s nějakými volně prodejnými léky na psychiku? Trpím depresemi, beru AD Zoloft, ale cítím, že než nastoupí účinek, potřebuju ještě nějakou berličku. Mám od lékaře Lexaurin, ale ten beru jen v nouzi nejvyšší…
Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pannda
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 04.01.19 07:13

Já doufám, že nejsou. Bez odborného lékaře by to mělo být zakázané…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 07:17

@pannda Proč myslíš? Třeba něco na bázi bylinek na překlenutí doby, než nastoupí plný účinek léků. Možná má někdo s něčím zkušenost.

Tarjei
Závislačka 4937 příspěvků 04.01.19 07:19

Jenze i bylinky obsahujou ucinny latky. A ty jaksi muzou kolidovat s tim zoloftem…

pannda
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 04.01.19 07:22

Bylinky ano, ale jiné chemické léky určitě ne…Ted šla nějaká reklama v tv, tak ji pohledej…

Tarjei
Závislačka 4937 příspěvků 04.01.19 07:28

@pannda prosimte a cim si asi tak myslis, ze ty bylinky fungujou? On treba acylpyrin je puvodne z vrbovy kury. Penicilin z plisne. Nemichat nic o cem nevim co v tom je a jestli muzu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 07:38

Samozřejmě bych se zeptala v lékárně, ale myslela jsem, jestli někdo nemá nějakou osobní zkušenost. Hodně chvály jsem slyšela na Guajacuran, ale právě nevím, zda se to může. A moje lékařka tam dnes není, že bych se poradila s ní.

Russet
Neúnavná pisatelka 17993 příspěvků 04.01.19 07:53
@Anonymní píše:
Samozřejmě bych se zeptala v lékárně, ale myslela jsem, jestli někdo nemá nějakou osobní zkušenost. Hodně chvály jsem slyšela na Guajacuran, ale právě nevím, zda se to může. A moje lékařka tam dnes není, že bych se poradila s ní.

Nic bez doporučení doktorky neber. V lékárně bych se bála, že mi to vesele prodají jen proto, aby měli kšeft. U nás je magistra jen jedna, ostatní jsou v podstatě jen zkušenější prodavačky, co čtou pro jistotu nápis na krabičce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 08:20

@Russet U nás jsou v lékárně tři magistry a všechny poradí, dokonce i nad rámec toho, co musí. Asi bych se bála v nějaké lékárně někde v obchodním centru.
Chjo, psychika podělaná :oops:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 04.01.19 09:27

Maximálně meduňkový čaj a nebo rybí tuk ve vysokých dávkách. Ale nějaké suplement, které by měli vyšší obsah účinných dávek nemůžeš kombinovat s těmi antidepresivy, protože jinak ti to nadělá v neurochemii bordel. Je potřeba vydržet, než to zabere a mezi tím se objednat na psychiatrii.

Guajacuran je placebo. Na neurozy dobrý, na reálné problémy na nic. Zůstaň u toho lexaurinu na stavy, co už nejdou vydržet a jinak počkej. Bez léků si předtím žila s depresí a uzkostmi dost dlouho, takže to zvládneš ještě těch pár týdnů. Držím palce.

https://www.mayoclinic.org/…faq-20058143

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 09:41

@Ou Děkuju :kytka:

Uživatel je onlinemodravlocka
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 04.01.19 10:01

Možná ještě kozlík. Ten by mohl fungovat trochu lépe než meduňka. Myslím, že se s léky nijak netluče. @Ou Co ty na to? Určitě se ještě najde někdo, kdo Ti doporučí homeopatika, ale já to nebudu, nejsem jejich příznivcem. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 10:08

@modravlocka Děkuju, zeptám se na něj. Homeopatika jsem zkoušela dříve a řekla bych, že jsem žádný účinek neviděla…

svapi
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 04.01.19 12:00

Mně pomáhal anxiolan, někomu pomáhá persen, ale ten mně nezabiral vůbec.. ale nevím, jestli se to dá kombinovat s tvými léky.

Mihalka88
Kecalka 112 příspěvků 04.01.19 13:29

Známá si chválila Antistress, ale zkuešnost nemám. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama