Volně prodejné léky na uklidnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 12:11
Volně prodejné léky na uklidnění

Holky, prosím Vás koupím v lékárně něco na uklidnění bez receptu? Manželovi zemřela maminka :,( Je na tom dost špatně a lékaře zavolat nechce, ani nic jiného. Tak potřebuji něco ať se mi tu chudák nesloží. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 17.04.18 12:14
@Anonymní píše:
Holky, prosím Vás koupím v lékárně něco na uklidnění bez receptu? Manželovi zemřela maminka :,( Je na tom dost špatně a lékaře zavolat nechce, ani nic jiného. Tak potřebuji něco ať se mi tu chudák nesloží. Děkuji.

Třezalka. Ale opatrně s ní.

„Třezalka by neměla být podávána lidem, kteří trpí těžkou cukrovkou, alergií na pyl, velmi nízkým tlakem a těm, u kterých byl zjištěn metastázující nádor.“

Vytaženo zde: http://www.rehabilitace.info/…ava-bylinka/

Příspěvek upraven 17.04.18 v 12:17

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 17.04.18 12:15

To ti poradí v lékárně. Nebo stačí zadat do Googlu a vyjede ti jich spousta. Ale i obvoďák může napsat Neurol a podobně.

J_Doe
Závislačka 3005 příspěvků 17.04.18 12:18
@Anonymní píše:

Uprimnou soustrast.
Mame za sebou podobnou udalost, krome trezalky bylo doporuceno magnezium a odvar z ovsa.

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 17.04.18 12:19

Ještě je meduňka. Ale tyhle byliny jsou poměrně slabé při takových situacích. Je to aspoň něco, ale chtělo by to spíš ten Neurol.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 17.04.18 12:19

Zkusila bych spis caje na uklidnění ;)

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 12:20

@Aries6 navíc třezalka se nesmí ke spoustě léků :nevim: co meduňka?

freeport
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 17.04.18 12:20

Kozlík lékařský.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 17.04.18 12:21

Léky na uklidnění, krátkodobě může napsat i praktik. Vlastně na kohokoliv z rodiny nebo poslat recept a někdo ho vyzvedne.

Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 17.04.18 12:21
@ka2ka píše:
@Aries6 navíc třezalka se nesmí ke spoustě léků :nevim: co meduňka?

Však píšu, že opatrně, doufám, že v dnešní době by si prvně vygooglila co a jak.
Meduňka je na takový stav slabá, si myslím :think:

Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 17.04.18 12:22
@freeport píše:
Kozlík lékařský.

Jo ten taky, vidíš, vůbec mě nenapadl.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 17.04.18 12:22

Ta třezalka má delší nástup účinku.

freeport
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 17.04.18 12:24
@Aries6 píše:
Jo ten taky, vidíš, vůbec mě nenapadl.

mně pomohl. doporučila jsem ho známé a taky. ale byly to stavy takové lehčí. nevím, jestli při úmrtí..ono se to ještě rozloží ta bolest.. možná bych se poradila s praktikem.

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 17.04.18 12:25
@freeport píše:
Kozlík lékařský.

Doporučuji z vlastní zkušenosti. Upřímnou soustrast.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 17.04.18 12:25

Guajacuran nebo L-Tryptofan a šafrán setý. Ale nevím, jestli něco volně prodejného pomůže, šla bych spíš k obvoďákovi pro ten Neurol.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >