Volně stojící vana

73
7.8.21 23:24

Volně stojící vana

Dobrý den.
Máte prosím doma či v okolí u někoho známého volně stojící vanu v koupelně?
Děláme novou koupelnu a moc by se mi líbilo ji tam mít. Ale hledám zkušenosti těch, kteří ji mají. Dali byste si ji znova, kdybyste se opět rozhodovali?
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
98
7.8.21 23:39

Měli jsme ji v hotelu a vůbec nám to nevyhovovalo. Připadala mi nestabilní, špatně se mi do ni lezlo. Doma bych ji nechtěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
7.8.21 23:39

Ja bych jí nechtěla, leda že by stála uprostřed obrovský místnosti. Mám rohovou klasickou a i tak je pruda po ní lézt při úklidu, protože do toho rohu prostě nedosáhnu, nedovedu si představit, s jakým nadšením bych lovila bordel za volně stojící, ale přistavené k rohu nebo stěně, jak je to někdy na promo fotkách vidět… Ale krásný jsou, o tom žádná… Já už bych ani tu rohovku nedala znova, ještě nad ní máme okno, takže to je běh přes překážky neustále a ten roh je při koupání stejně k ničemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15217
7.8.21 23:46

Nemam a nechtela bych, je to uklid navic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
8.8.21 00:04

@Sluncee děkuji za příspěvek, vrací mě to z chumlackoveho obláčku trochu zpět na zem do reality :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
8.8.21 00:06

@Akve rohovou máme teď a tu bych nebrala ani zadarmo. Přesně, při úklidu se nedá dosáhnout dozadu aniž bych do ní vlezla a hlavně napustit miminum 10cm vody zabere šíleně času a hned jim vychladne :roll: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2876
8.8.21 00:06

Mně se to moc líbí, ale nedala bych právě kvůli úklidu, každý čas navíc se dá využít lépe… Podle mě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
8.8.21 00:08

@Lucie_Sx právě to řeším, že po každém koupání děti (máme tři) polezu po kolenou a budu vytirat za vanou, aby tam nestála voda. Zatím jsem stále na vazkach… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2669
8.8.21 00:15

Asi to dost nechápu, ale kam při úklidu nedosáhnete? Vana nejde obejít a uklidit z druhé strany?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54881
8.8.21 07:25

Proč by dítě při koupání cákalo ven? To by se stalo jednou nebo maximálně 2×. Vyfasovalo by hadr nebo mop a víc by si rozmyslelo dělat při koupání až takový bordel, aby byla voda mimo vanu.
Jak si děti naučíš v koupelně, tak je máš.
Mám před vanou koupelnový koberec. Na něj si stoupnou a po utření do papučí. Takže ani ťapky nedělají. My máme sice velkou koupelnu, ale máme vanu klasika u zdi. Aby to nezabíralo místo v prostoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15217
8.8.21 07:32
@Harenae píše:
@Lucie_Sx právě to řeším, že po každém koupání děti (máme tři) polezu po kolenou a budu vytirat za vanou, aby tam nestála voda. Zatím jsem stále na vazkach… :think:

Mame klasickou rovnou podel zdi a hlavne klasika smalt. Maximalne setri misto a dobre se udrzuje.
Udrzi vodu teplou a ma hezky reseny okraj pod hlavou, takze kdyz si tam clovek lehne, pohodlne se opre.
Moderni akrylatove vany maji na temz miste docela ostre zalomeny okraj, to by mi vadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
8.8.21 08:03

Byla na služebním bytě, na 4 lvích nohách. Stála v rohu a naprostá hrůza. Když se člověk jen sprchuje, jen hlídá, aby to nebylo všude. U normální vany se otočím ke zdi a když to tam trochu stříkne na dlažky, nevadí. Uklízečku evidentně taky moc nebavila. Pod ty nohy se špatně dostávalo a ten roh za tím už byl nekomentovatelný. Vzala to jen, jak jí vyšel mop, ale do toho rohu se samozřejmě nedostala. Do bytu, kde bych byla sama - možná. S dětmi za mě určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
8.8.21 08:48

Představ si ji prakticky
1.jak se v tom budeš mýt? Já i ve vaně stojím. Umyju se mýdlem a osprchuji. V téhhle asi sprcha nehrozí.
2.Kde máš mýdla, šampony apod
3.Drží to teplo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1331
8.8.21 10:04

V žádném případě! Budeš litovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
8.8.21 11:23

@Petula306 ta rohová nejde obejít. Je tak široká, že když stojím před ní, tak se nedá dosáhnout až do rohu a otřít to i tam. Musí se stoupnout do vany :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat