Lék pro dítě na močové cesty na volný prodej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
astoret
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 10.08.19 10:48
Volnw prodejny lek pro dite na mocove cesty

Ahoj, dceru zacina palit pri curani, co pouzivate a zabira jako prvni pomoc, urinal sirup?

Reakce:
Ennny
Závislačka 4093 příspěvků 10.08.19 10:52

Brusinky, nahřívat a hodně pít nejlépe brusinkový nebo urologický čaj, ale s dítětem bych šla raději k lékaři

nozu
Extra třída :D 12708 příspěvků 10.08.19 10:55

U sebe bych asi nasadila urinal akut. S dítětem bych jela na pohotovost. Já měla u posledního zánětu úplně drsný nástup. Ráno mi nebylo nic, v poledne mě lehce pálilo a večer jsem curala krev a měla příšerné bolesti. To už jsem měla nasazená antibiotika. -

Brouk č.1
Kecalka 314 příspěvků 10.08.19 11:23

S kapkami Lichořeřišnice větší nic nezkazíš. Jsou protizánětlivé, na močové cesty. U nás zabírají poměrně rychle. Jako první pomoc dobrý. Samozřejmě prolívat čajem, být v teple. Pokud by nepomohlo, určitě k mudr.

eela
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 10.08.19 11:41

U nas pomohla blokurima, jsou to sacky s praskem, rozpousti se to ve sklenici s vodou, dcera mela uz druhy den pokoj.

M_Vladim
Echt Kelišová 9618 příspěvků 10.08.19 11:48

Hlavně nepřestat pít a to hodně. Pokud možno nic sladkého. Možné rozpustit trochu sody ve vodě - uleví to, ale je to ble na pití (změní to pH a to bakterie nerady).

helena1234
Povídálka 31 příspěvků 10.08.19 12:12

Urinal akut pro děti, je od jednoho roku nebo Max brusinky od naturevia jsou též pro děti od tří let a hlavně hodně pít

terien
Extra třída :D 12172 příspěvků 10.08.19 12:37

Akutně pohotovost a antibiotika, ať tě ani nenapadne to léčit doma. A hlavně nenahřívat, to ten zánět jenom rozjede.

astoret
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 10.08.19 13:19

Pohotovost určitě, případně večer, ona ráno 2× čurala a říkala pálí a ukazovala na pipinku, ale uvidíme, ted byla znova a nic, říkám pálí? a ona, že ne..koupila jsme brusinky, urinal sirup ty může případně i kdyby měla atb, je bez teplot, bříško nebolí, tak uvidím, zas ji tam nechci tahat, že jednou řekla pálí, ale pokud by se to opakovalo, pojedem

K92
Kecalka 391 příspěvků 10.08.19 13:34

Kup si takový ten domácí test, abys věděla, jestli se skutečně jedná o zánět močových cest. Tak doporučuji lichořeřišnici.

bartsch
Kelišová 5130 příspěvků 10.08.19 14:12

Urinal a cokoliv z brusinek nikdy nepomohlo. Jediné co zabírá, je lichořeřišnice. Rozjetý zánět už ale nezastaví. Toto je určitě potřeba řešit s lékařem, u dítěte se to doma těžko zjišťuje. Já u sebe už poznám, jestli je to jen taková výstraha a předzvěst zánětu (pak fakt stačí lichořeřišnice) nebo už jde o rozjetý zánět. Od podzimu do jara si s dcerou dáváme preventivně jednou denně lichořeřišnici a ťuk ťuk… funguje to. Obě na močový měchýř trpíme ;) Jo a hodně pít, prolévat se je základ.

astoret
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 10.08.19 14:44
@K92 píše:
Kup si takový ten domácí test, abys věděla, jestli se skutečně jedná o zánět močových cest. Tak doporučuji lichořeřišnici.

To je?? Ty jo, proc mi nerekli v lekarne.. Uz maji zavreno..

astoret
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 10.08.19 14:45
@bartsch píše:
Urinal a cokoliv z brusinek nikdy nepomohlo. Jediné co zabírá, je lichořeřišnice. Rozjetý zánět už ale nezastaví. Toto je určitě potřeba řešit s lékařem, u dítěte se to doma těžko zjišťuje. Já u sebe už poznám, jestli je to jen taková výstraha a předzvěst zánětu (pak fakt stačí lichořeřišnice) nebo už jde o rozjetý zánět. Od podzimu do jara si s dcerou dáváme preventivně jednou denně lichořeřišnici a ťuk ťuk… funguje to. Obě na močový měchýř trpíme ;) Jo a hodně pít, prolévat se je základ.

Tu koupim pro priste, jako prevenci, ted jsem si o ni cetla a super

K92
Kecalka 391 příspěvků 10.08.19 15:52
K92
Kecalka 391 příspěvků 10.08.19 15:53
@astoret https://www.mall.cz/…100000772370?…
@K92 píše:
@astoret https://www.mall.cz/…100000772370?…

Nevím jestli se může vkládat odkaz…každopádně je to od značky veroval

Váš příspěvek
Reklama