Lék pro dítě na močové cesty na volný prodej

2336
10.8.19 10:48

Volnw prodejny lek pro dite na mocove cesty

Ahoj, dceru zacina palit pri curani, co pouzivate a zabira jako prvni pomoc, urinal sirup?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4629
10.8.19 10:52

Brusinky, nahřívat a hodně pít nejlépe brusinkový nebo urologický čaj, ale s dítětem bych šla raději k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14114
10.8.19 10:55

U sebe bych asi nasadila urinal akut. S dítětem bych jela na pohotovost. Já měla u posledního zánětu úplně drsný nástup. Ráno mi nebylo nic, v poledne mě lehce pálilo a večer jsem curala krev a měla příšerné bolesti. To už jsem měla nasazená antibiotika. -

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
10.8.19 11:23

S kapkami Lichořeřišnice větší nic nezkazíš. Jsou protizánětlivé, na močové cesty. U nás zabírají poměrně rychle. Jako první pomoc dobrý. Samozřejmě prolívat čajem, být v teple. Pokud by nepomohlo, určitě k mudr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
10.8.19 11:41

U nas pomohla blokurima, jsou to sacky s praskem, rozpousti se to ve sklenici s vodou, dcera mela uz druhy den pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13292
10.8.19 11:48

Hlavně nepřestat pít a to hodně. Pokud možno nic sladkého. Možné rozpustit trochu sody ve vodě - uleví to, ale je to ble na pití (změní to pH a to bakterie nerady).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
10.8.19 12:12

Urinal akut pro děti, je od jednoho roku nebo Max brusinky od naturevia jsou též pro děti od tří let a hlavně hodně pít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
10.8.19 12:37

Akutně pohotovost a antibiotika, ať tě ani nenapadne to léčit doma. A hlavně nenahřívat, to ten zánět jenom rozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
10.8.19 13:19

Pohotovost určitě, případně večer, ona ráno 2× čurala a říkala pálí a ukazovala na pipinku, ale uvidíme, ted byla znova a nic, říkám pálí? a ona, že ne..koupila jsme brusinky, urinal sirup ty může případně i kdyby měla atb, je bez teplot, bříško nebolí, tak uvidím, zas ji tam nechci tahat, že jednou řekla pálí, ale pokud by se to opakovalo, pojedem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
639
10.8.19 13:34

Kup si takový ten domácí test, abys věděla, jestli se skutečně jedná o zánět močových cest. Tak doporučuji lichořeřišnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6080
10.8.19 14:12

Urinal a cokoliv z brusinek nikdy nepomohlo. Jediné co zabírá, je lichořeřišnice. Rozjetý zánět už ale nezastaví. Toto je určitě potřeba řešit s lékařem, u dítěte se to doma těžko zjišťuje. Já u sebe už poznám, jestli je to jen taková výstraha a předzvěst zánětu (pak fakt stačí lichořeřišnice) nebo už jde o rozjetý zánět. Od podzimu do jara si s dcerou dáváme preventivně jednou denně lichořeřišnici a ťuk ťuk… funguje to. Obě na močový měchýř trpíme ;) Jo a hodně pít, prolévat se je základ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
10.8.19 14:44
@K92 píše:
Kup si takový ten domácí test, abys věděla, jestli se skutečně jedná o zánět močových cest. Tak doporučuji lichořeřišnici.

To je?? Ty jo, proc mi nerekli v lekarne.. Uz maji zavreno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
10.8.19 14:45
@bartsch píše:
Urinal a cokoliv z brusinek nikdy nepomohlo. Jediné co zabírá, je lichořeřišnice. Rozjetý zánět už ale nezastaví. Toto je určitě potřeba řešit s lékařem, u dítěte se to doma těžko zjišťuje. Já u sebe už poznám, jestli je to jen taková výstraha a předzvěst zánětu (pak fakt stačí lichořeřišnice) nebo už jde o rozjetý zánět. Od podzimu do jara si s dcerou dáváme preventivně jednou denně lichořeřišnici a ťuk ťuk… funguje to. Obě na močový měchýř trpíme ;) Jo a hodně pít, prolévat se je základ.

Tu koupim pro priste, jako prevenci, ted jsem si o ni cetla a super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
639
10.8.19 15:52
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
639
10.8.19 15:53
@astoret https://www.mall.cz/…100000772370?…
@K92 píše:
@astoret https://www.mall.cz/…100000772370?…

Nevím jestli se může vkládat odkaz…každopádně je to od značky veroval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama