Volný čípek a zkracování ve 37. týdnu těhotenství

29.3.17 07:39

Volny cipek a skracovani v 37 tydnu tehotenstvi

Zdravim chci se zeptat co Znamena volny cipek? Do porodniho terminu mi zbejva 27dnu a dr mi rekla ze se mi skracuje cipek a ze ho mam hodne volny a pokud to prijde ze mam jet rovnou do porpdnice ze miminko je vyvinuty tak kdybi neco tak se nic nedeje kdybich porodila a ja nevim co si mam pod tim prestavit hodne volny cipek dekuji za odpovedi andrejka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50123
29.3.17 07:53

Ve skutečnosti to neznamená vůbec nic :lol: Prostě se to tam chystá. Pro otevírání musí čípek změknout a zkracovat se, až „zanikne“. Tak přesně to se teď děje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3603
29.3.17 08:48

@Andrejka Ajinka neznamená to nic jiného, že se blíží konec těhotěnství, takový nález je zcela v pořádku. Kamarádce její gyn. ve 37 týdnu řekla, že se jí zkracuje čípek a hnala ji do nemocnice a tam jí řekli, že je to zcela normální nález. Takže klid a počkat až si mimčo řekne, že chce ven ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 08:58

Dekuji zq odpoved holky uklidnili jste me uff a ja se lekla budu rada kdyz jeste mimi vydrzi v brisku prijde mi ze by to bylo jeste brzo qle to je asi muj pocit ponecac mam termin az za 27dnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
29.3.17 09:28

V tomto týdnu už děti jenom tloustnou, aby si vytvořily zásoby na krátké hladovění po porodu a lépe udržely tělesnou teplotu, takže by se nemělo nic stát, i kdyby se vyklubalo zítra. Jinak je to individuální, nález na čípku v tomto týdnu už prakticky nemá vypovídací hodnotu, můžeš klidně i přenášet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama