Voltaren emulgel na začátku těhotenství?

Anonymní
16.10.19 23:25

Voltaren emulgel na začátku těhotenství?

Dobrý večer dámy :kytka:
Ač jsem těhotná podruhé jsem i tak trochu hysterka. Každopádně odpoledne jsem si asi skripla nerv na zádech a večer jsem si to namazala voltarenem emulgelem (ten slabší 1,16%). Vůbec mě nenapadlo, ze by to mohlo vadit, ale evidentně prý ano. Zítra si zavolám, ale jen mě prosím uklidnete, ze plasim zbytečně. Mate někdo zkušenost? Jsem cca 6tt, úplně na začátku a anonym prosím nechat, přeci jen ještě je brzy.
Díky a krásný večer :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7658
16.10.19 23:35
@Anonymní píše:
Dobrý večer dámy :kytka:
Ač jsem těhotná podruhé jsem i tak trochu hysterka. Každopádně odpoledne jsem si asi skripla nerv na zádech a večer jsem si to namazala voltarenem emulgelem (ten slabší 1,16%). Vůbec mě nenapadlo, ze by to mohlo vadit, ale evidentně prý ano. Zítra si zavolám, ale jen mě prosím uklidnete, ze plasim zbytečně. Mate někdo zkušenost? Jsem cca 6tt, úplně na začátku a anonym prosím nechat, přeci jen ještě je brzy.
Díky a krásný večer :mavam:

Prosím tě to neřeš..stejne kdo by š tím co udělal když sis namazal záda a navíc někdo neví třeba i ve 3 měsících že je tehu pije kouří a kdo ví či všechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 23:35

Já bych to moc neřešila jednou namazané. Když jsem byla těhotná a chodila do práce kde jsem stála na nohou tak jsem si nohy mazala ibalginem gelem a nic se nestalo. Porodila jsem krásnou a zdravou dceru :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 23:39

@Kajka9 @Simonkaa01 dámy díky. Já to samozřejmě racionálně a objektivně vím taky, ale…a to jsem si myslela, jak s druhým budu vyklidnena :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7658
16.10.19 23:49
@Anonymní píše:
@Kajka9 @Simonkaa01 dámy díky. Já to samozřejmě racionálně a objektivně vím taky, ale…a to jsem si myslela, jak s druhým budu vyklidnena :roll:

Tak přemýšlej co by ti š tím kdo udělal… namazal sis to na záda a doktorka co?
Nikdo ti to ž tech zad nevycucne..
Klid berou se í antibiotika v těhotenství…
A jsou daleko horší věci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 00:03

@Kajka9 to já samozřejmě vím, atb jsem v prvním těhotenství také brala - ale indikované lékařem. Proste jsem jen chtěla vědět zda to někdo už neřešil a tak ;) nebudu si nic ze zad mýt, jak píšu, jen jsem chtěla uklidnit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
7658
17.10.19 00:17
@Anonymní píše:
@Kajka9 to já samozřejmě vím, atb jsem v prvním těhotenství také brala - ale indikované lékařem. Proste jsem jen chtěla vědět zda to někdo už neřešil a tak ;) nebudu si nic ze zad mýt, jak píšu, jen jsem chtěla uklidnit :kytka:

Já to nemyslela nějak zle..jen jsme chtěla aby sis uvědomila že s tim nikdo nic neudělá a že to fakt nic není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 09:47

@Kajka9 :kytka: já vím. Dekuju potřebovala jsem “vynadat” :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7658
17.10.19 13:52
@Anonymní píše:
@Kajka9 :kytka: já vím. Dekuju potřebovala jsem “vynadat” :mrgreen: