Voňavé sáčky na pleny, doporučíte nějaké?

425
10.2.21 15:21

Voňavé sáčky na pleny, doporučíte jaké?

Ahoj holky, doporučíte voňavé sáčky na pleny? Zvláštní koš na pleny se mi kupovat nechce, věřím, že když plenku zabalím do voňavého sáčku a dám to do normálního uzavíratelného koše, bude to stačit, nebo se mýlím?

Mají je v DMku, ale tam se změnilo složení a prý už vůbec nevoní…

Díky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1616
10.2.21 15:25

Doporučuju denně vynášet koš, to bude stačit.
A nezamořovat si bydlení chemickými vůněmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24164
10.2.21 15:29

@pet p Spouhlasím, že stačí vynést každý den koš (ono to tak vychází, že s děckem na plenách je každý den plný).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
10.2.21 15:38

Ty kraso, já tridim jak blba a někdo ještě planuje každou papírovou plenu zabalit do igelitovyho sáčku 😃 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
10.2.21 15:40

Díky holky, tak se na ty sáčky vyprdnu a každý den vynesu koš, já se spíš bála, aby to nesmrdělo i po několika hodinách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4022
10.2.21 15:45

Mám malý kos u prebalovaku na pleny a každý večer ho zajdu vyhodit. Do normálního odpadkoveho kose plenky nenosím. Byl to takový set z IKEA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
10.2.21 16:21

Nemusíš mít vyloženě speciální koš na pleny. Já koupila za dvě stovky kyblík s víkem a cítit to není. Do normálního koše jsem to házela asi dva dny a nedalo se to. Každé otevření byl horor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
10.2.21 19:07

Ja je teda kupuju v dm a vonave jsou dle me az az. A ta plena neni citit. Nicmene ja je pouzivam na ven. Mam je v tasce a beru a pouzivam je kdyz nekde jsme-navsteva treba nebo venku tak abych nezamorila navsteve kos ci venku ze od nas nelinula vuuune. A taky je pouziju na kocici bobky protoze to je nejbrutalnejsi smrad co znam.
Doma netreba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
včera v 00:06

Papírovky házíme prostě do koše a tak obden to jde ven. Ale my jich nemáme tolik, většinu dne jsme na látce - a ty končí v obyčejném kbelíku a posléze v pračce.

Hanba by mě fackovala, balit ještě každou jednorázovku do chemií napuštěného igelitu. Souhlas ovšem s tím, že spešl kýble na jakékoli pleny jsou předražená zbytečnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat