Voňavý byt - doporučte značku difuzérů, svíček atd.

222
13.11.20 11:01

Voňavý byt - doporučte značku difuzérů, svíček atd.

Ahoj holky, kdo by neměl rád provoněný byt, že? :)

Roky jsem pálila vosky od Yankee candle, éterické oleje v aromalampě atd.,ale přijde mi, že to voní jen když to hoří, poté úplně minimálně. Pečená buchta také provoní krásně byt, ale také na tak krátkou dobu.

Ráda bych tedy něčím provonila byt, letos jsme kamarádce kupovali sadu v Rituals - difuzér a svíčku a říkala, že to voní intenzivně a krásně.

Máte ještě zkušenosti s jinými značkami, případně do doporučujete?

Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
13.11.20 11:07

Za mě jednoznačně Meadows, jsem na ně už asi i trošku uchylná :)
Krásné vůně, které vydrží.
Teď zrovna mám jednu novou, vydrží hořet 60 hodin, cena lehce přes litr.
Pak jsou menší svíčky, skoro v každé místnosti mám jednu. U těch je cena kolem 500 kaček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
13.11.20 11:10

@Bajina.P Provance. Krasne voňavé svicky.Voni opravdu intenzivně. Nejsou nesmyslné předražené.1velka stojí kolem 160kc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
13.11.20 11:19
@Rachel_cz píše:
Za mě jednoznačně Meadows, jsem na ně už asi i trošku uchylná :)
Krásné vůně, které vydrží.
Teď zrovna mám jednu novou, vydrží hořet 60 hodin, cena lehce přes litr.
Pak jsou menší svíčky, skoro v každé místnosti mám jednu. U těch je cena kolem 500 kaček.

super moc děkuji za tip, to vůbec neznám, jiné výrobky - difuzéry apod. mají taky? Máš zkušenost? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
13.11.20 11:19
@Annabela11 píše:
@Bajina.P Provance. Krasne voňavé svicky.Voni opravdu intenzivně. Nejsou nesmyslné předražené.1velka stojí kolem 160kc.

Také neznám! a mrknu, děkuji za tip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1117
13.11.20 12:03

@Bajina.P používáme už dlouho Rituals vonné tyčinky a bytové parfémy ve spreji a nic lepšího jsem nenašla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
13.11.20 12:04
@Jaab píše:
@Bajina.P používáme už dlouho Rituals vonné tyčinky a bytové parfémy ve spreji a nic lepšího jsem nenašla

Super, a jaké máte rádi vůně? Jaké balení bys doporučila na jakou místnost a do jaké části místnosti to dáváš? :) Parfém bytový používáš jak často? Prostě zajímá mě vše, moc díky!! :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1117
13.11.20 12:35

@Bajina.P nejvíc mi voní Wild Fig, Sweet Jasmine a Green Cardamom. A teď ještě ta nová řada Amsterdam. Tyčinky dávám jedny do vstupní haly a jedny do chodby, kde mají toalety kocky. Jedny máme v ložnici. Ten sprej stříkam na sedačku a polštáře tak jednou týdně, jak si vzpomenu.
Rituals je moje úchylka :) telovou kosmetiku už léta jinou nepoužívám, dřív jsem si ji musela vozit ze zahraničí, teď je to jednodušší. Už tu mám nachystany i jejich adventní kalendář :oops: :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
13.11.20 13:07
@Bajina.P píše:
super moc děkuji za tip, to vůbec neznám, jiné výrobky - difuzéry apod. mají taky? Máš zkušenost? :)

Ne, od nich jen svíčky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30988
13.11.20 13:14

Nejlíp vyvětrat. Není nad čistý vzduch. Tyhle umělé smradky, to je příšernost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
13.11.20 13:19

Esencialni aroma oleje jsou best, není to žádná chemie. Nebo, katalyticka aroma lampa, to je dva v jednom - vůně i dezinfekce vzduchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
13.11.20 13:43

Rituals mě přes vůně do bytu zklamal. Zkoušela jsem tedy jen sáčky a střapce a ty vydržely pár dní. Difuzér je třeba jiná liga…
Mám ráda svíčky Bath & Body Works a Meadows. Od Bridgewater jsem úchylná na Sweet Grace.
Mile mě překvapilo DM s olejíčky do aromalampy, to cítil i partner, kterého jindy Yankee C. nechá chladným. Od Yankee mi poslední dobou vyhovují víc vosky než svíčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
14.11.20 13:01

Moc děkuji všem a budu se těšit na další tipy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
14.11.20 14:51

Me vyhovuji tribarevne Bispol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9642
15.11.20 08:05

Se vtirnu, dík. ja jedu stále na Yankee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama