VOŠES - Účetnictví a finance dálkově

2382
1.8.13 13:00

VOŠES Účetnictví a finance dálkově

Ahoj holky, nenajde se mezi Vámi některá, která jde od září studovat VOŠES v Podskalské obor Účetnictví a finance v dálkové formě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

kerrankin
1.8.13 13:06

:-) Ještě teda nejsem 100% rozhodnutá, ale školné za první semestr jsem zaplatila a uvidím.

• Citovat
  • Upravit
2382
1.8.13 13:17

Já si budu dávat žádost o individuál… :) protože nechci zatím malýho nechávat tak často samotnýho u babičky…ale třeba budu nakonec ráda, že můžu každý týden „vypadnout“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
1.8.13 13:23

No jo, koukám, že máš fakt mimino. Nevíš prosím tě, jak je to s praxí? Nebyla jsem na žádných otevřených dveřích, ale podle jejich stránek je to týden za semestr? To bych asi nezvládla… :think:

• Citovat
  • Upravit
kerrankin
1.8.13 13:24

A to je teda jednou týdně a nevíš kolik hodin? Promiň, že tě tak vyslýchám, měla jsem na některý ten den otevřených dvěří jít, ale už je pozdě… :oops:

• Citovat
  • Upravit
2382
1.8.13 13:26

No já jsem se ptala a bylo mi řečeno, že když jsi na MD, tak se tě praxe netýká…jenom musíš mít potvrzení, že jsi doma s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
1.8.13 13:30

Já jsem tam taky nebyla…otravovala jsem emailama na studijním :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
1.8.13 13:33
@Teruna000 píše:
Já jsem tam taky nebyla…otravovala jsem emailama na studijním :-)))

To jsem se bála :mrgreen: Ne, prostě jsem si řekla, že počkám na zápis a zeptám se naživo.

• Citovat
  • Upravit
kerrankin
1.8.13 13:33
@Teruna000 píše:
No já jsem se ptala a bylo mi řečeno, že když jsi na MD, tak se tě praxe netýká…jenom musíš mít potvrzení, že jsi doma s dítětem.

Tohle je super, teda! Díky :kytka:

• Citovat
  • Upravit
kerrankin
1.8.13 13:36

A odkud jsi? Já z Prahy 9, měla bych to celkem daleko :think: Ale v podstatě jsem rozhodnutá, že ten první semestr zkusím (obzvlášť cos mi řekla o té praxi) a kdyžtak chodit přestanu.

• Citovat
  • Upravit
369
1.8.13 16:38

Ahojky, mě také přijali :mavam:
Můžu se zeptat- máte nějaké předchozí zkušenosti s účetnictvím- práce, škola…?
Já tedy vůbec… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
1.8.13 17:11

@Enie Ahoj, já taky ne :-))
@helenkka já z Prahy 15…já už vím, že nebudu moct být na 2. a 3. konzultaci, protože tchýně bude na dovče :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
1.8.13 18:40

@Teruna000
Tak to jsem ráda, že nejsem sama :mrgreen: Já osobně bych byla taky ráda za individuál, protože s hlídáním to není zrovna valné- prarodiče jsou ještě pracující a dát malou od rána do podvečera do nějaké hlídací agentury, no nevím no… Zase když ale nebudu slyšet ten výklad, tak mám obavy, že v těch číslech budu sama ztracená :? Chce to nějaký kompromis ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
1.8.13 18:50

@Enie A odkuď jsi? No mě bylo řečeno, že individuál se dává jen z vážných důvodů a to péče o malé dítě je. Takže si myslím, že bysme neměly mít problém.
Já počítám, že se tam občas ukážu i přesto. Zase mě víc vyhovuje samostudium :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
1.8.13 19:11

@Teruna000
Tak uvidíme… Ty máš podle metříku opravdu malé miminečko :) Já jsem z Kladna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama