Vozík za kolo polohování sedačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SábaW
Kecalka 191 příspěvků 11.03.19 20:33
Vozík za kolo polohování sedačky

Jak dlouho vám vydrželo roční dítě ve vozíku za kolo? Chtěla bych ho pořídit, ale bojím se, aby v něm díte chtělo být. Líbí se mi chariot sport. Má i mírné polohování. Máte s ním zkušenost? Víte, o vozíku, kde se dá polohovat více do lehu?

Reakce:
axlpol
Závislačka 2765 příspěvků 74 inzerátů 11.03.19 20:52

@SábaW měla jsem dvojčata v Chariotu2 od roka,neměli jsme vložky pro nejmenší,ale vycpala jsem jim to za hlavou (jinak jim padala hluboko od sítky) a pod nohama měli tašku a fusak,aby jim nevisely dolů(měli jěště krátké nožky,nebylo by to pohodlné) někdy měli i takové ty cestovní dětské polštářky za krk na spaní,aby jim neblimbala hlava a spalo se jim pohodlně.
Dětem se kočárek líbil,jen byl problém s přebalováním,nebylo kde přebalit.V klasickém kočárku to jde,ale v tomhle to nešlo.Musela jsem přejít na jednorázovky,aby jsme nemuseli po hodině domů.
My jej používali jen jako běhací (za kolo jsme nepoužívali) ,ale když spali,často jsem kočárek nahla a držela-vezla nahnutý,at spí více v leže a né v sedě) polohování jsme neměli,ale hodilo by se,pro tak malé děti.

eryby
Kecalka 449 příspěvků 11.03.19 21:05

To se nedá říci, ale vozík si lze i třeba půjčit a vyzkoušet. Ve vozíku vozím v současné době už své čtvrté dítě a zrovna ono mělo dlouho s vozíkem velký problém (vozík jsem vůbec nemohla používat) a zlomilo se to až ve dvou letech, každé dítě je hold jiné, ještě, že náš prvorozený, na kterého jsme si vozík nejprve půjčili, byl ve vozíku v pohodě, jinak bych vozík, se kterým jsme toho spoustu zažili, zaškatulkovala mezi mučící nástroje. Každopádně i nejmladší si vozík nakonec oblíbil a vydrží v něm, běhám s ním i jezdím na kole..Používám polohovací thule (cross) a myslím, že je super, ještě se mi nestalo, že by mu přepadla hlavička dopředu, když usne (dříve jsem jezdila s jednomístným i dvoumístným Croozerem a hlavičky přepadávaly i se spešl vložkami), takže polohování považuji za dostatečné. Polohovací vozík znám ještě český Benecykl kozlík, ale bez úložného prostoru, naživo jsem si ho blíže neosáhavala, viděla jsem ho jen v akci, takže bližší info nevím.

Váš příspěvek
Reklama