Reklama

Vozík za kolo "Jogger 2in1"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wape
Závislačka 3356 příspěvků 17.04.09 12:22
Vozík za kolo "Jogger 2in1"

Máte někdo zkušenosti s tímto vozíkem za kolo?
http://www.woger.nl/…/rode/43.jpg /> Předem děkuji :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 17.04.09 15:31

Jé, tak to by mě taky zajímalo, na Aukru jich je hafo a cena je více než příznivá :lol:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.09 16:10

Tak ten mame doma:) Je trosku tezsi ,ale jinak bezva. Na kole se s nim dre manzel. A u more jsme ho pouzivali i jako kocarek. Za tu cenu myslim dostatecne vyuziti 8)

wape
Závislačka 3356 příspěvků 17.04.09 20:38

Právě že mě na tom vozíčku zaráží ta nízká cena…aby v tom nebyl zakopaný nějaký pes…ale tak jestli jenom těžší..holt si manža mákne :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 17.04.09 21:59

No, já myslím, že v každém případě nebude odpružený, jako je třeba Chariot nebo novější Croozer je prý taky…

Zajímala by mě teda ta váha v číslech… Malinko težší může být pro každého něco jiného :wink:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 17.04.09 22:21

Grrr… Teď se mi to celé smazalo :evil: Hledala jsem tu hmotnost, uvádí se 13,5 - 14,5 kg, jak kde, což je srovnatelné s Croozerem i Azubem. Jen Chariot je lehčí, má asi 10 kg - ale ta cena… :roll:

Akorát má menší nosnost, jen 26 kg, ty ostatní mají tak 34 - 40 kg… Těžko říct, jestli to pro 2 děti stačí nebo ne…

Líbí se mi, že tam mají v inzerátu přidělanou autosedačku a očividně se tam vejde - to jsem četla, že se většinou nevejde - nejde to zapnout a to „udělátko“ pro mimina stojí další 2 litry :roll:

http://sweb.cz/…-sedacka.JPG

http://sweb.cz/…09_jizda.JPG

wape
Závislačka 3356 příspěvků 18.04.09 08:10

Angua přesně tak to jsem taky studovala…že je to vlastně srovnatelné…ale to odpružení mě nenapadlo…jenomže ta cena…na MMB ho jedna paní má za 2900,– a další paní tady kousek od nás to prodává za 3300,– (osobní vyzvednutí), čemuž bych asi dala přednost, že budu mít jistotu :wink: Taky jsem se koukala, kde by se dal koupit v Německu, že by ho manžel koupil tam, ale nějak nekamarádím s Němčinou a všechny odkazy jsou na ebay a žádný na nějaký solidní obchod :oops:

A co Ty? Pořád jsi vcelku :-) jsem si myslela, že už třeba dnes v noci vyrazíte…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.09 10:51

Ja si myslim ze ma tak 15 kilo,ale ja ho netaham. Sedajdu jsme v nem meli a mame ten vozik pro 1 dite. Je sirsi takze se k malemu dovnitr vejde i deka a piti atd.a nahoru na madlo jeste privazujeme odrazedlo :oops: Stal nas cca 3000. Ted zrovna ho mame slozeny na pude jinak bych vam ho vyfotila. M.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.09 10:53

Jeste jsme ho ted videli v Nemecku v obchodaku a stal 100 euro. Odpruzeni nejake ma, ale asi to nebude moc do terenu. M.

wape
Závislačka 3356 příspěvků 18.04.09 13:30

Anonymní prosím prosím ve kterém obchoďáku (jméno) jste ho viděli :-)

slunik
Závislačka 3687 příspěvků 18.04.09 19:23

Tak uz nejsem anonym :) www.real.de a konkretne jsme ho videli v Pasove

wape
Závislačka 3356 příspěvků 18.04.09 20:31

Slunik děkuji :-) tak real je i v městě, kde pracuje manža, ale tam ten vozík neměli…ale dobrý vědět, zajede kamkoliv jinam :-) paráda…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.09 08:22

Dobry den,mate nekdo poneti jaka autosedacka se hodi do tohoto voziku? Mame voyik,ale nase autosedacka od chicco se tam nehodi :( Dekuji Sharon

maminkamartina
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 08.05.09 09:01

Ahoj holky vozíkářky :D

tak u nás se také nedávno rozhodovalo, jestli Azub Tom nebo Jerry, nebo Croozer, nebo tento Jogger.....

Psala jsem pár lidem, co si ho na MMB nebo Aukru koupili, ale prý nic moc.

Paragon samozřejmě nedostali ani jedni, takže bez možnosti reklamace. :(
Záda to má prý hodně do sedu, takže když dítě usne, tak se mu klátí hlava sem tam. :(
Těžký je teda asi jako Croozer.
Není samozřejmě odpružený- což teda na silnicích či na cyklostezkách (asfaltových) není až tak třeba.
Sháněla jsem po českých obchodech a nikde to nikdo nezná- asi bezznačkový výrobek :nevim: :nevim:
Skládání je jiné, než u Croozera. Šířka pro 2 děti je přibližně stejná, jako u ostatních pro 2 děti, takže jakékoli vajíčko autosedačka) tam vleze, ale druhé dítě už ne, takže pokud to chcete jako my pro 2 děti, kde jedno je ještě fakt malinké, pak je potřeba ta sedačka weber seat, jinak s autosedačkou tam 2 děti prostě nenarvete. :(
Ale to do žádného dvojmístného vozíku.

Ruční brzda nefunguje tak jak by se očekávalo- prostě těžiště to má na těch 2 velkých kolech a ta brzda je na tom menším kole ve předu. Což teda je u všem vozíků (pokud mají přední brzdu, že je tam na 2 věci). :(

Nevím, jaký má vzadu úložný prostor, ale třeba Croozer pro 2 děti má 100litrů a pro jedno dítě má 70litrů- což je tedy nejvíc, co vozíky mají.

A myslím, že cena ke kvalitě je super.

Croozer pro 2 děti se v akci dá pořídit za necelých 7 tisíc kč. Z původních 10-11 tisíc.

Webersedačka se dá taky na MMB nebo na jiném bazaru pořídit už od 800kč.

Snad jsem trošku pomohla.

Jinak já zase hledám lidi, kteří jezdí s vozíky pro děti (jakými koli), že bychom třeba někdy uspořádali sraz.
Ale teda nejdřív si samozřejmě psali o cestách- necestách....­..takže asi založím nějakou diskuzi k tomuto tématu. :D :wink:

Tak paaa Martina

maminkamartina
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 08.05.09 09:02

Sharon- co je myšleno tím nehodí? Designově? Nebo jak?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Příběh auta Tomáše Řepky: Byl to dar pro Vlaďku, který ho asi dostane do kriminálu!

Ve čtvrtek v devět ráno začal u obvodního soudu pro Prahu 6 soud s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >