Vozík za kolo s bočním větráním ?

196
2.6.09 20:24

Vozík za kolo s bočním větráním ?

Maminky cyklistky,

nemáte někdo vozík za kolo, který má i boční větrání? Tzn. že ze stran je snímatelná ta slída, pod kterou je síť ? Pokud ano, prosím, napište mi model vozíku, jaký máte. Sháníme, hledáme a nedaří se nám :-(

díky

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.6.09 22:10

ahoj, chariot cts.

pa,

ivana

• Nahlásit
  • Citovat
Lia
4466
2.6.09 22:37

Ahoj,

Chariot CX1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
3.6.09 09:16

Pro koupi CX1 rozhodlo prave bocni odvetrani, ostatni modely nemaji vubec nebo jen prtave = zadne. Ale nelitujem, ze jsme investovali, je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
3.6.09 20:55

Holky, diky moc za odpovedi !
Chariot CX1 jsme puvodne chteli, ale prodavacka nam tvrdi, ze ta bocni slida neni sundavaci. Na netu na obrazku to taky tak uplne nevypada, takze jsme si mysleli, ze to neni vetraci. Na „zivo“ jsme ho jeste totiz nevideli.
Mohla bych mit strasne velikanskou prosbu - mohla byste mi prosim nektera udelat fotku toho voziku z boku, kdyz je sundana ta slida?
Holky a ze to za to stoji, ze? Vahame nad tou cenou, ale rikame si, ze to kdyztak za dva roky prodame…
Pouzivate ho i jako kocarek?

diky moc !

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
3.6.09 22:56

Adelo: normálně to odepínám, a když jedeme ve městě, zapínám jen tu stranu u cesty, ať na něj nejdou rovnou ty výpary z aut..
Jako kočárek nepoužívám, zatím se mi do těch kol nechtělo investovat :-)
Ale vozík bych jiný nechtěla - nastavíš odpružení podle kg a já fakt jezdím po cestách necestách a rychle a s ním to téměř ani nehne..

Jinak

nebo si ji zvětši na

https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
4.6.09 20:17

Kim diky moc !

Jdeme do toho :-)

A.

• Nahlásit